Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Witam serdecznie !

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Kalisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Navy blue
    Posty
    11

    Witam serdecznie !

    Cześć, mam na imię Aleks.

    Do tej pory udało mi się zakończyć kilka bardziej jak i mniej udanych projektów przy udziale samochodów VAG a było ich trochę
    Wracając jednak do tematu, TT'etka przewijała się w mojej głowie przez ostatnie 3 lata jednakże to właśnie klasyki jak i otoczka z nimi związana pochłaniała doszczętnię moją osobę.

    Ostatnie pół roku to była jakaś masakra.

    W maju jadąc moim "dupowozem" Audi A3 2001 Cerutti 1.8t grafit 150KM, wyłapałem na zakręcie zbłąkanego Daniela radośnie skaczącego ze wzniesienia wprost na fotel pasażera.
    Wizualnie auto tragedia, żadna z poduch się nie otworzyła a tak jakoś wyszło, że nie miałem pasów (nadal nie wiem jak do tego doszło - zawsze zapinam!). Całe szczęście, że skrzyżowanie wcześniej znosiło znak o "Zwierzynie Leśniej" bo zostałbym bez środków a tak wszystko na koszt Naszego pięknego nadleśnictwa. Bujania się z ubezpieczalnią co nie miara. Suma sumarum auto poszło na Sale.

    I nastały zmiany (rzekłbym wyjątkowo krótkie) ...

    Wybór padł, nowy nabytek na początku lipca pojawił się w moim garażu. Audi A4 B5 1997 2.7 Biturbo 265KM w kolorze banana chiquity.
    Tydzień, 7 dni dokładnie tyle się nim nacieszyłem. Naszą relację i bliższe poznanie przerwała naczepa tira, która wjechała na mój pas ruchu.
    Po tym wydarzeniu miałem pewną blokadę i opory przed dalszą jazdą - czymkolwiek, choć do strachliwych raczej nie należę. Dostałem pieniądze z OC sprawcy a samochód poszedł na graty. Jeszcze jakieś drobiazki walają się w garażu.

    Trzy miesiące, dokładnie tyle dochodziłem do siebie pieprząc się komunikacją miejską i regionalną i nie wytrzymałem.

    Na początku września pojechałem z moją panną do Krakowa na odcinek Tour De Pologne jako ... pasażer, haha !!!

    Moją miłość zostawiłem w hostelu na rynku, myślę niech kobiecina ogarnie siebie, pokój, walizki.

    Potrzebowałem ciszy, myślę spacer dobrze mi zrobi, poszedłem w boczną uliczkę (nie pamiętam nazwy), niedaleko bulwaru, parku ???
    Stoi TT w pełnej serii niedaleko wyjątkowo wąskiej w zabudowie kamienicy. Podchodzę i obczajam auto w każdej możliwej płaszczyznie - fascynacja autem sprawia, że nie zauważam kierowcy w środku.

    Po chwili wysiada z niej długonoga szatynka, kobieta nie wiedziała kim jestem i obawiała się opuścić pojazd - masakra!

    Najlepszy jest jednak fakt iż po krótkiej wymianie zdań dowiedziałem się, że autko jest na sprzedaż. Co prawda nie miała siły perswazji odpowiadającej personie "Typowego Mirka" ale przejrzystość historii serwisowej i świadomość stanu auta zrobiły swoje, ostateczna cena była jedynie gwozdziem, który przypieczętował zakup.

    Wiem, że przydługawe i większość nie lubi czytać tak dużo treści ale nic na to nie poradzę.

    Wyrzuty kumpli o nieużyteczności mojej zabawki skwitowałem, krótko - "Jaraj się lub p*erdol się"!

    Pozdrawiam pozytywnych wariatów.
    Ostatnio edytowane przez ALEKSIEJ ; 07-10-2013 o 13:52

Podobne wątki

  1. Witam Serdecznie!
    Przez Raccoon w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-08-2014, 20:33
  2. Witam serdecznie.
    Przez gruby_inversia w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-03-2013, 21:55
  3. Witam Serdecznie
    Przez Dareek w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 23:39
  4. Witam serdecznie :)
    Przez eXplosion w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-06-2009, 06:59
  5. Witam serdecznie :)
    Przez mattigg w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 01:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •