Ze względu na to, że jestem akurat w pracy ( corpo - brak możliwości pobierania plików :/ ) i nie chcę też zakładać nowego tematu zrodziło się pytanie - czy któryś z dostępnych na forum linków jest pełną wersją VAG-a ? Ściągnąłem kilka wersji "+crack" ale niestety zaraz po scracowaniu i po zrobieniu auto-scanu program wywala problem z "test version". Byłbym wdzięczny za podrzucenie działającego linka do czegoś więcej jak test version

Kolejne pytanie zrodziło się gdy wstępnie przeskanowaliśmy z kolegą wszystkie samochody ( jesteśmy zwolennikami niemieckich samochodów, dlatego mamy jedynie golfa, sharana i ttki ). W każdym z nich program zrobił auto-scan na wersji testowej, natomiast w jego ttce ( z tego co wiemy była lekko dłubana programem ) nie rozpoznaje interfacu. I tutaj moje drugie pytanie - czy jest sposób rozpoznania interfacu i dobrania jakiegoś programu pod OBD II ? Swoją drogą wydaje się to dziwne, że nie rozpoznaje standardowego VAG-owskiego oprogramowania, czy możliwe żeby była aż tak przeprogramowana ??

Dzięki za odpowiedzi.