Pokaż wyniki od 1 do 15 z 61

Wątek: 1.8T problem z szarpaniem

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #15
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Odgrzeje temat - a wiec tak auto przeszło korekte ale niestety to nie wina softu tylko czegoś innego w aucie :/ Dodam że pojezdziłem z tym i jest inaczej, jade sobie np na 5tym biegu i wciskam gaz do połowy i nagle jeb mam max boost i spada np do 1b i lata miedzy 0.8-1b przy tym szarpie, dostaje takiego kangura. Jest też jak ruszam np na jedynce powoli i jak przekroczy 2tys obrotów dostaje mega strzał w plecy na sekunde i puszcza. Albo wciskam mocno gaz lece, i odpuszcze szybko i auto robi takie szarpnięcie i do przodu wystrzela tak lekko i wraca wszystko do normy..Na niższych biegach tez szarpie ale nie czuc tego bo jest to minimalne. Do tego doszło nowe zjawisko tzn dość wysokie podcisnienie zawsze miałem 0.3 a teraz mam 0.5 skoczyło od razu spalanie na biegu jałowym i czuć że silnik pracuje bardziej twardo i nie równo. Sprawdzałem przepustnice i było czysto, ale ta klapka co tam jest ma luzy na boki a podobno nie powinna takich mieć.. Sam juz nie wiem gdzie szukać przyczyny I tak nie potrafi z tym sobie poradzić.. dodam że przepływka,dv,n75 sprawdzone i jest ok, szczelność sprawdzona jest ok. Ciekawi mnie ta przepustnica, myslalem czy może coś sie pedał gazu wali ;/ stawiałem też na pompe paliwa czy lambde ale one na vagu dobrze wychodzą. Ps na biegu jałowym też lekko czuć paliwo jak by był podlany. Czasem podczas jazdy przy pełnym ogniu strzela ogniem/zapala sie końcówka wydechu na chwile..
    Ostatnio edytowane przez Konrad20VT ; 06-09-2013 o 18:15

Podobne wątki

  1. Problem z szarpaniem samochodem
    Przez arman93 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-02-2016, 21:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •