Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
Jako że kupiłem auto z defektem to zanim oddam je w cudze rączki chciałbym się Was poradzić.

1. Mianowice sprzedawca poinformował mnie, że są założone złe przetwornice (bodajże od audi a3) i dlatego wywala mi błąd na desce adaptive light defekt = brak poziomowania reflektorów (ksenony świecą). Wynikło to pewnie z oszczędnej naprawy przodu.
Przedstawiam wydruk z CDIF/2. To samo na lewym i prawym. Dostałem też numer części jaka powinna być oryginalnie zastosowana - 8P0 907 391. Koszt = 2x 650 zł. Trochę sporo - inwestować w takie czy szukać zamienników? Albo może da się zrobić coś z tym co jest?



2. Druga sprawa to błąd na komputerze dotyczący głośników (lewy/prawy przód). Działają, wydaje mi się że bez uwag. Jakieś pomysły?



3. I jeszcze jedno - na androida dostępny jest program do diagnostyki na żywo - Torque Pro - kupuje się przejściówkę bluetooth, podłącza i mamy przekaz live. Myślicie że warto do podstawowych pomiarów?

https://play.google.com/store/apps/d...g.prowl.torque
Pierwsze zdjęcie to AUDI A8 D3.
Nr oryginalnej części, który podałeś, to część właśnie z AUDI A3 8P drugiej generacji.
Coś namieszałeś.