M and V, postaram się poprosić współlokatorkę, może ręką uda się tak zakręcić, że nie trzeba będzie demontować rurek. Dzięki za informację!


Cytat Zamieszczone przez ziembol89 Zobacz posta
Słuchaj sprawdziłem w katalogu i mi wychodzi że u Ciebie jest jeden rodzaj czujnika taki z okrągłą końcówką na 4 piny i koszt u mnie np. z firmy meyle 30 zł ,MG 25 zł

co do tarcz to na tyle masz takie same jak TT 225 quattro czyli wentylowane wewnętrznie o średnicy 256 mm koszt takowych z firmy meyle 110 zł szt , mg 70 zł szt , textar 115 zł szt

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

ps : co do żarników xenon mam takie tańsze i dają spokojnie radę za 80 zł szt już kilka osób z forum je ma . a 8000k to za dużo lepiej 6300k

Postaram się sprawdzić ten czujnik jeszcze, żeby być absolutnie pewnym. Mam pytanie jednak - czy posiadasz w asortymencie oryginalną część? Nie zamiennik? Takie dostałem przykazanie od mechanika

Co do tarcz hamulcowych, chyba się skuszę w takim wypadku. A mogę też spytać w jakiej cenie są klocki hamulcowe oraz wysyłka kompletu dwóch tarcz + klocków? Znalazłem również takie tarcze:

http://allegro.pl/textar-tarcze-audi...420156345.html

Natomiast coś mi się nie zgadza w średnicy (239mm). W katalogu Textara jest właściwie tylko jedna tarcza do mojej TT, i ta jest o takiej średnicy, o jakiej wspomniałeś (mniemam, że chodzi o część 92098603 w katalogu Textara?).

Co do żarników, na Allegro widziałem żarniki Philipsa, oryginalne, za 75zł za sztukę, więc nie wiem czy mi się opłaca kupować zamiennik za jeszcze większe pieniądze. Fakt jedynie, że temperaturę barwy ma 4300K. Może w takim razie zainwestować w zamienniki za ok. 20zł sztuka, w kolorze 6300K?

Dzięki