Sam mam note2 i wszyscy którzy do tej pory twierdzili, że nie mieści się w spodniach...mieli spodnie damskie. Wiec jak latasz na co dzień w kalesonach czy getrach to nie jest on dla ciebie. Poza plastikiem rodem z radzieckich zabawek jest w miare ok.
Android to nie iOS, z wszelkimi wadami i zaletami. JA preferuje applowski system, ale android może więcej.
Spory ekran jest czytelny, jasny, kolorowy, nie ma się co przyczepić.
Jednak co najważniejsze, to rysik. Konfigurujesz, że jego wyciągnięcie uruchamia apke do notatek i jest to jedyny telefon, który sie do tego nadaje. Działa to szybko i sprawnie i moim zdaniem jest to jego największa zaleta. Teraz jak wyszedł nowy galaxy, chciałem zmieniać, bo jest zauważalnie mniejszy, a ekran bardzo zbliżony, ale właśnie wspomniany rysik mnie od tego odciągnął. NA moje potrzeby w tej chwili nr.1
PS: bateria jest co prawda 3100mAh, jednak drań swoje potrzebuje, zapomnij o dwóch dniach działania. Dodatkowo seryjna ładowarka podaje 2A co ładuje go rewelacyjnie szybko, ale mając jakiś szmelc w samochodzie z teoretyczną mocą 1A, to przy korzystaniu z nawigacji uzyskasz efekt "spowolnionego rozładowywania"