Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
Nic mnie nie poniosło takie są fakty kolego
To że Twoja trzyma boost i nie przepuszcza nie jest wyznacznikiem że wszystkie są dobre ani tego że ktoś kazuje Ci wywalać wasze dvki

W poprzednim poscie została zawarta czysta rzeczywistosc, ze wszystkich zaworów jakie widziałem co montowali różni ludzie głównie w ttkach (jakos w golfach czy a3ka nie ma już takiego podniecania sie metalowym dv) tylko 1 byla szczelna i sprawna, reszta puszczała bokiem boosta i zawsze konczylo sie wyrzuceniem tego metalowego badziewia i powrót do seryjnej dvki na drugi dzien z pocałowaniem w ręka Pana z ASO bo auto nagle na seryjnej dv zaczyna w osce palic gume z gazu czego wczesniej nie mozna byla uświadczyć , ze nie wspomne tym jak wygladaly logi i spool na metalowym shitcie w porownaniu do dv 710N

pozatym czym różni się 1.5bara boostu z k03 a 1.5bara z gt30 ? mógłbyś mi wytłumaczyć ?
czy cisnienie 1.5bara na k03 jest inne niż 1.5bara na gt30 ?
jakies nowe prawa fizyki się tutaj tworzą na tym forum czy jak to jest ?
chętnie się dowiem czym fizycznie różni się cisnienie 1.5bara z k03 od 1.5bara z gt30 działajace na tłok zaworu dv
zamieniam się w słuch.
Dobrze wiesz o czym mówię i nie bierz mnie tu pod **** chodzi nie chodzi o same wartości bo 2=2 tylko o przepływy i to w jakim zakresie dane turbo może utrzymać zadany boost no bo jak dla ciebie 1.5bara z k-03 to to samo co 1.5bara z GT30 to bierz się do roboty i strugaj z k03 500hp
Koniec ot.
Twój post jest tak ogólnikowy że można z niego wywnioskować iż nie istnieje nic lepszego niż 710N.
Jeżeli miał bym kupić tanie metalowe badziewie faktycznie wolał bym ori, ale nie możesz też wszystkiego sprowadzać do tego co widziałeś, bo mało jeszcze widziałeś, ale wszystko przed tobą