dorzucę swoje 0,03PLN bez żadnych zbędnych wulgaryzmów, wrzut itp, pomimo iż były tu wyzwiska w kierunku mojej osoby, pomimo iż na PW otrzymałem delikatne, ale jednak groźby, jednak chcę wyjaśnić KisseM`owi i Gregor10 kilka rzeczy.
po 1. Nie odpisałem na PW, bo nie widzę sensu dalszych polemik i czytania obelg i gróźb.
po 2. Wielce się oburzyliście, mówiąc że to oszczerstwa jak zasugerowałem, że zgraliście gotowca i go pchacie dalej, ok mieliście prawo jeżeli to nie była prawda, jednak czy oszczerstwem nie jest twierdzenie, że osoba, która ma mi stroić auto na pewno wgra gotowca?
po3. Czy Wy naprawdę próbujecie tutaj wmówić mi i być może innym, że program wgrany przez Was będzie lepszy od wystrojonego u tunera? Jakie macie doświadczenie w strojeniu aut? Ile ich wystroiliście?

Moja sugestia odnośnie programu, który macie była podyktowana głównie tym, że macie program tylko do jednego silnika (BAM), co jest bardzo dziwne jeżeli macie pewność co do swojego "strojenia", stąd taki mój wniosek. Jeżeli się mylę to potrafię za to przeprosić, ale tylko osoby z którymi można prowadzić normalny dialog na poziomie.