Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Arttur masz u siebie może poduszki amorów ( oznaczone na 1 fotce żółtym kolorem) ? Bo ja słyszałem ,że producenci gwintów nie zalecają tam poligumek gdyż zawias szybciej pada;/
Mam inny patent jeśli chodzi o górne mocowanie amorów ( fotki gdzieś w moim temacie ) ale w sumie nie słyszaem żeby ktokolwiek robił poliuretanowe zamienniki .


Cytat Zamieszczone przez Grabarz Zobacz posta
nie chodzi mi o stabilizator, tylko o sanki, które są mocowane do podwozia na dwóch tulejach i o te tuleje mi chodzi, ja już mam wszystko inne w poliuretanach, ale zastanawiam się czy przez nie nie mam uderzeń podczas zmian biegu i chyba zmienię na serię

na tych rysunkach tego nie ma, bo szukałem wcześniej, więc pewnie nie produkują...

Jeśli chodzi o sanki to racja nie produkują i założę się że nigdy nie będą bo byłby to kiepski pomysł robić to z poliuretanu
Seryjne są metalowe ( wydaje mi się że aluminium ) i tylko powlekane gumą .
Ja to u siebie też wymieniałem ale na mosiężne

Te wszystkie patenty z dodatkowymi rozpórkami warte są zachodu do auta które używane jest głownie na zawodach które odbywają się ma małych ciasnych torach ( popularne w USA autoX ) i walczy się o ułamki sekund
W zasadzie chodzi o poprawienie stabilności i precyzji w ciasnych zakrętach oraz zmniejszenie pochyłu karoserii wraz z jej dodatkowymi ruchami sprężystymi .
W zasadzie w TT ( MK1 i MK2 ) nie odczujemy aż tak wielkiej poprawy jak w innych autach które fabrycznie przychodzą ''luźniejsze''





Pozdrawiam