Cytat Zamieszczone przez ATLAS Zobacz posta
To ja dodam jeszcze od siebie dwie sztuki.
1. Białystok
http://allegro.pl/audi-tt-i3255513182.html
...
Ogólnie nie najgorszy, po wymianie reduktora gazu, ale cena nadal za wysoka i stan nie ten by kupić i restaurować prawie wszystko.

2. Czarne TT Q 180km z USA, ale tył EU z Poznania (Tarnowo Podgórne).
...
Mocno huczą tylne łożyska - od razu do wymiany. Poza tym audi świetnie jeździ, trzyma się drogi i płynnie przyspiesza. Ale tez nie kupuję, bo nie mam ochoty na Pimp My Ride.
To tak trochę z jednego krańca Polski na drugi, mam nadzieję, że widziałeś je tylko przy okazji a nie jechałeś specjalnie?

Bardzo fajnie, że opisujesz sztuki które oglądałeś (dodanie zdjęcia to świetna sprawa, bo np. linki do otomoto wygasają i nie wiadomo która to TT-ka była) i chwała Ci za to. Zaoszczędzi to czasu i kilometrów innym, ale z Twojego podsumowania wychodzi, że w sumie nie są takie do końca złe.
Więc taka mała uwaga biorąc pod uwagę temat "TT które należy omijać szerokim łukiem!!" - bardziej może uwaga do szacownego grona moderatorów niż do Ciebie - może przydałby się jeszcze jeden wątek o zakupie auTTek w stylu "Byłem, widziałem, nie kupiłem" właśnie do opisania takich sztuk?