Witam posiadam 1.8 t aum po jakims programie ktory zrobil poprzedni własciciel , na hamowi wyszło 186 km 290 nm , dosc słabo jak na ten model , dodam ze mam zrobiony zimny dolot , fmic , tip, przelot srodkowy i koncowy , katalizator jeszcze przez chwile jest ale niebawem wycinam i zakladam dp, kupilem mbc ale oczywiscie obcinało mi doładowanie i nie zdawało to egzaminu , dodam ze moje doładowanie bez mbc to 0,8 bara a na wyzszych obrotach spadalo nawet do 0,6 , dolot mam szczelny wiec nie wiem czego to może byc efekt. Wczoraj założylem diode zenera Dioda Zenera 4,3V 1W , nie wiem czy do tego modelu to dobra dioda ?????? a czkolwiek na minimalnie podkreconym mbc z dioda ,chwilowy peeak ma nawet 1,5 bara za chwile juz jest stałe 1.0 bar i znowu spada do 0.9 , nie chce zbyt dlugo jezdzic na tej diodzie bo nie wiem czy jest odpowiednia , a pozatym nie mam wskaznika afr i nie chce przesadzac , aczkolwiek róznica mocy jest ogromna .... czuc odrazu katalizator po chwili katowania , mocno sie grzeje, mysle ze katalizator blokuje spaliny i nie nadąrza ich z sibie wywalac dlatego taki gorąc ??