Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
Zaciekawiłeś mnie tym DASem. Chyba o nich pomyślę. Jeżeli działają zawsze w Twoim interesie.
DAS mojej koleżance "załatwił" 10tysi odszkodowania za to że facet wjechał w jej samochód gdy była w ciąży, nic jej się nie stało, była tylko w szpitalu na badaniach, było wszystko OK, ale oprócz odszkodowania za naprawę autka dostała jeszcze 10tysi. Mój kumpel miał wypadek na motocyklu - nie było to z jego winy - samochó wymusił pierwszeństwo, motocykl szedł do kasacji, jemu sie nic nie stało. Ubezpieczalnia ociągała się z ustaleniem wielkości odszkodowania - moto było nietypowe - kupił go za 7000zł - wtedy kumpel do nich zadzwonił, że jeśli mają problemy z wyceną to on jest ubezpieczony w DASie i może DAS im pomoże w ustaleniu kwoty. Za godzinę miał emaila z propozycją kwoty za motocykl 12tysi i za kurtkę, spodnie i kask 2500zł. A wcześniej o ubraniu nawet mowy nie było żeby coś dali. I jeszcze dostał rozbity motocykl który sprzedał za 3tyśki. Ja nie mam ubezpieczenia w DASie ale wiem jak to działa, oni mają super prawników których nie da się oszukać.