Pokaż wyniki od 1 do 15 z 127

Wątek: Audi TT Roadshow

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132
    Byłem w sobotę.
    Ogólnie nie jest to jakieś wielkie show ale zrobione jest sympatycznie, bo głównym celem są jazdy dla zapisanych gości, a nie prezentacja aut wszystkim zainteresowanym przechodniom.
    Zrobiona jest niewielka baza z muzyką, cateringiem, jakąś grą na konsolę, no i oczywiście auta.
    Do jazd jest 8 TT Coupe, a w tym 7 TT (białe, granatowe, bordowe, czarne) i 1 TTS (białe). Dodatkowo jest jeszcze TTS Roadster (chyba bordowe), który w Poznaniu stał w bazie i nie służył do jazd. Wszystkie auta mają chyba silniki 2.0 i automatyczne skrzynie biegów.
    Jedno "zwykłe" TT jest z pakietem stylistycznym od TTRS i wygląda naprawdę bojowo.
    Ja byłem zapisany na TTS i takiego dostałem do jazdy. Trasa jest ściśle wytyczona, bo jest to uzgodnione z miejskim zarządem dróg. W czasie jazdy towarzyszy opiekun od organizatora. Ja do jazdy przypadkowo trafiłem na znajomego sprzedawcę z salonu Audi więc, było jeszcze bardziej sympatycznie. Ogólnie jazdy trwają troszkę ponad pół godziny. Mnie opiekun sam namawiał, żebym poupalał trochę TTS-a . Na koniec dostałem mały upominek od Audi, pendriva z prezentacją modelu. Ogólnie imprezę polecam.
    Zagadałem mojego opiekuna o zlot w Pieczyskach i potwierdził, że ktoś się kontaktował z nimi. Powiedział także, że importer kieruje akcję raczej do nowych kientów żeby zainteresować ich modelem, a nie do mananików TT i stąd informacje o akcji tylko na "twarzoksiążce", a nie np. na forach. Akcja ma charakter odswieżenia (przypomnienia) wizerunku modelu TT, który wszedł na rynek w 2006 r. i związana jest także z prawdopodobną premierą nowego modelu w następnym roku.
    W lipcu ma być podobna akcja dotycząca A7.
    Ostatnio edytowane przez pr2emo ; 19-05-2013 o 12:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •