Cytat Zamieszczone przez Cez Zobacz posta
Miałem po nią pojechać w poniedziałek, ale niestety nie doczekała - teraz wiem dlaczego.

Wiem, że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają ale muszę zapytać - jaka będzie jej orientacyjna cena? Niestety budżet mam ograniczony (a kto nie ma) i chciałbym wiedzieć czy dalej będzie się w nim mieścić.
Jeżeli będzie na sprzedaż to wtedy porozmawiamy o pieniądzach, na razie nie ma co bić piany, bo autko będzie doprowadzane do perfekcji i eksploatowane przez nas puki nie poskładamy mojego ulepa, trzeba czymś na zloty jeździć che che.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Plusem tego, że są nowi właściciele auTTka jest to, że będzie to naprawdę dobry samochód. Myślę, że warto poczekać i kupić myszę.
Dzięki Elmacho za wiarę, ale masz racje priorytetem jest aby autko było perfekt salon.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
Hehe, no i wyprzedziliście mnie z moim pomysłem kupna drugiej 225Q
Wczoraj wieczorem przy bro z miskof'em i malaaga jeszcze rozmawialiśmy o tej "szarej myszce" 225Q że skoro ogłoszenie zniknęło z forum to pewnie Paweł z Zuczkiem kupili na spółkę i będą modzić
A tutaj z rana taka nowina....idę puścić dziś totka skoro tak przewidziałem przyszłość

Gratki
Faktycznie coś w tym musi być że tak przypuszczałeś, puszczaj Lotto szóstka czeka