dostałem odpowiedz od Firmy która zajmuje sie ramkami i naklejkami.
Czekam na wasza opinie na ten temat, a zwłaszcza Pawła.


  • Witam

    Miałbym dla Pana propozycje o współpracy.
    Współpraca polega na umieszczeniu na Pana stronie odnośnika do programu z naklejkami (może być zwykły tekst lub jakiś baner graficzny).
    Orientacyjnie całość by się przedstawiała następująco:
    1. Klient wykonuje zamówienie w programie.
    2. Wpisuje dane do wysyłki.
    3. Po zaakceptowaniu zamówienia jest przekierowywany na stronę dotpay.pl gdzie wpłaca kwotę za zamówione naklejki plus koszta wysyłki.
    4. Po zaakceptowaniu wpłaty przez stronę dotpay.pl automatycznie są wysyłane dwa maile do mnie i do Pana z informacją o wpłaty.
    5. Potem ja wykonuję przelew na Pana konto, czyli ustalony procent od kwoty zamówienia. Za jakiś czas będzie panel do którego wystarczy się zalogować i tam po wciśnięciu na przycisk wypłać ja dostaje maila i robię przelew.
    6. Wykonuje zamówienie i go wysyłam na podany adres przez klienta.

    Przykłady:
    Klient robi zamówienie w programie za kwotę 7 zł., zysk wybrany przez Pana to powiedzmy 30% czyli klient widzi cenę 9,10zł. ( 7zł. koszt naklejki + Pana zysk 30%).

    W programie mogą być wszystkie wzory, które są dostępne lub tylko niektóre wzory albo same szablony. Szablony to są takie gotowce do których również można dodać wzory lub tekst na przykład nick z forum.
    Taki przykładowy program dostosowany do strony toledoclub.pl można obejrzeć tu http://www.naklejki-online.com/www/toledoclub_pl/
    Przy każdym szablonie można zablokować zmianę koloru, wymiaru i lustro. Szablony mogą być wykonane z:
    - standardowej folii
    - odblaskowej folii (folia świeci jak zostanie skierowane światło na nią, stosowana na przykład przy znakach drogowych)
    - magnetyczna folia (to jest folia która nie ma kleju a ma cząsteczki magnetyczne i dzięki temu wystarczy ją przyłożyć do metalowej powierzchni i ona się przykleja do niej, w każdej chwili można ją zdjąć i potem ponownie założyć, na tej folii jest klejona grafika)

    Jeżeli chodzi o koszt wykonania naklejki pod rejestrację proszę o info czy to ma być bez tła czy z tłem? Bez tła oznacza że kolor tła jest powierzchnia na której jest klejona naklejka, a z tłem oznacza że jest prostokątny pasek folii na którym są napisy i grafika.

    Pozdrawiam