Pokaż wyniki od 1 do 15 z 61

Wątek: 1.8T problem z szarpaniem

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Zuczek efekt mam przy gazie tak do połowy jak juz jest lekko przyspieszenie z niskich obrotów i jak złapie wyższe obroty to jest ok. Logi dopiero zrobie w nastepnym tygodniu bo teraz wyjeżdżam na weekend. A wczesniej miałem turbo k03-052 i też to było, potem zmieniłem turbo na k03-053 i efekt dalej ten sam wiec problem w turbinie tez odpada. Może by sie Paweł wypowiedział w temacie, sprawdzał auto wiele razy i moze cos on powie ciekawego, Paweł uważał że to wina softu ale niestety okazało sie że to nie jego wina, Paweł sprawdzał też gruche i była szczelna :/ A co do niespawnego N75, co ja jeżdzac na MBC jest ten sam efekt co na n75.. tylko troche bardziej wkurzajacy bo na N75 te szarpanie jest na 5tym lub 6tym biegu a na MBC juz od 4tego biegu, dziwne jest to że gdy dam pedał w podłoge nawet z dołu to zbierze sie dobrze bez szarpniecia a jak tak z dołu i gaz tak na do połowy to zaczynaja sie cyrki.. W next tygodniu założe kolegi Stiana N75 i zobaczymy, i zrobimy logi. Dzieki panowie za zainteresowanie tematem może w koncu uda sie to rozwiązać bo juz trace siły na to, a nikt nie chce mi tak na prawde pomóc z tym bo wszyscy mi wmawiaja ze to wina softu i tyle
    Ostatnio edytowane przez Konrad20VT ; 25-04-2013 o 14:10

Podobne wątki

  1. Problem z szarpaniem samochodem
    Przez arman93 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-02-2016, 21:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •