Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Wątek: Jambolek

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567

    Jambolek

    Wczoraj tj. 12.04.2013 zostało skradzione spod samego domu moje autko.
    Za ok. miesiąc przypadała by druga rocznica zakupu.
    Mieszkam w tzw. dobrej dzielnicy na bardzo spokojnej, cichej ulicy po której praktycznie przypadkowe osoby się nie poruszają- no może poza niedziela bo parę domów dalej jest mały kościółek.
    Aha po drugiej stronie ulicy obydwaj sąsiedzi tez właściciele TT ( i na mnie musiało trafić ) http://www.klubtt.pl/showthread.php?...post97423Parę
    Parę zdjęć było od samego początku w linku - sygnaturce
    http://www.klubtt.pl/members/jambolek-albums34.htm
    Innych kilka można było tez zobaczyć w http://www.klubtt.pl/showthread.php?...hlight=gorlice

    Autko nie posiada żadnych znaków szczególnych (bo klamek oklejonych folia , małych nalepek TT na szkłach lusterek zewnętrznych,nalepki klubowej z tylu i klubowej ramki z przodu nie liczę ) - poza kilkoma maleńkimi ryskami na lakierze które tylko ja wiem gdzie były. Centralnie na masce po zimie pojawiła się mała ryska jak by w kształcie krzyżyka wielkości 3 x 3 cm ( chyba po wiewiórkach - bo mam ich ok 4 kolo domu) ryska ta była do za polerowania . Na szybie po stronie kierowcy miałem uderzenie po kamieniu - maleńkie bo nawet TÜV nic nie mówił ( już kupiłem z tym ) miało być robione przed zlotem czerwcowym
    Przedni zderzak jedynie miał kilka śladów po kamyczkach i pewnie owadach ( były one widoczne dopiero z odległości ok. 30 cm.)
    Na boczku w od strony kierowcy w tym miejscu co jest skora był ślad po lakierze do paznokci (różowo - fioletowy ) jakiś taki niewielki punkt musiała poprzednia właścicielka palcem niechcący lekko dotknąć ( nie brałem się za to żeby skory nie uszkodzić ) a w niczym mi to nie przeszkadzało

    Dnia 10.04.2013 auto było sprawdzane w Audi na tzw. Audi Car Check 5 plus (dostałem nawet kartę)


    Do wczoraj posiadało 204208 km.

    Po aucie zostały mi letnie opony na ori. felgach 225,45,17 które miały być zakładane dziś wraz z EIBACH PRO-KITem , ori. srebrna blenda bo miałem plaster miodu oraz dwa komplety dywaników .




    Pewnie to tylko zbieg okoliczności ale od początku roku siedzę cały czas w na zwolnieniu lekarskim (po operacji) w ciągu dnia setki razy podchodziłem do okna i na auto patrzyłem. I właśnie wczoraj pierwszy raz nie było mnie cały dzień …. gdybym tylko był w domu to nawet by nie minęło 10 min. i by policja już była zawiadomiona - tym, bardziej ze maja komisariat kilka ulic ode mnie


    Obszedłem po sąsiadach w południe jeszcze większość auto widziała ze stało przed domem … a jeden sąsiad widział ja jeszcze ok. 18.ej jak z pracy wracał a zona do domu wróciła ok. 18.30 to już po wszystkim było …


    Ostatnie zdjęcie jakie zrobiłem

    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 14-04-2013 o 22:30
    I TT

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •