Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
W sumie to źle napisałem bo czasy wtrysków nie są opóźnione więc paliwa nie może brakować. Może masz nowszy motor niż u mnie APX i dlatego AFR wyższe. Zmień świece tak jak Arttur pisał i może kup już takie o jeden stopień zimniejsze albo ustaw odpowiednią szpare.
pozdrawiam
Tez mam APX , swiece juz zamowione. Takie o jeden stopien zimniejsze juz mam i leza tylko nie wiem czy zakladac.



Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
Nie wydaje mi sie zeby szpara robila taki syf. Co nie zmienia faktu ze jak bedziesz kupowal nowe, a chcesz zrobic program to kup zimniejsze. Kup takie bosch F5DPOR. I wtedy zrob logi przeplywu bo prakuje kilku gramow
Jak wyzej pisalem zimniejsze leza i czekaja, Zamowilem zwykle bo program nie wiem kiedy bedzie. Kupilem mieszkanie ostatnio, potrzebuje drugiego samochodu na miesiacach - dziecko w drodze Wiec wydatkow troche jest, ale wszystko sie okaze.
Przy okazji zamowilem nowa przeplywke i pare innych dupereli



Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
Odnosnie AFR to nic nie można powiedzieć dokladnie , ani wyliczyc bo to nie BAM z wideband. nie ten sterownik i sonda.

Moje trzy grosze, do sprawdzenia szczelnosc dolotu , wymień świece na nowe PFR6Q , lub F5DPOR/bkr7e w przypadku planow chipa. rozumiem że rozrząd i napinacza łancucha wałków od nowosci ? jesli tak to przydalo by sie zmienic i to i to.
Rozrzad i cala reszta wymieniona byla przy 140tys. km (194tys. km w tej chwili), planuje wymiane na przyszly rok