Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
Sprawdź ustawienia COM, jak piszesz ustawiłeś COM3 (pierwszy cytat), a dalej przy teście w VAG-COM masz COM4 (zdjęcie z drugiego cytatu), może to jest problem.
Ahh zapomnialem napisac ze zdjecie nie jest moje ale dobrze obrazuje problem, ustawienia COM sa na pewno prawidlowe, jesli by nie bylo to bym nawet programu nie mogl upgreadowac (a przynjamniej 311.2 i nowszych)

Jak dla mnie działa ok, tzn sprawdź czy możesz odczytać błedy z silnika,abs i poduszek.
Jak to działa to wszystko masz sprawne.
Funkcja autoscanu nie zawsze działa poprawnie.
3.11 rejestruje się bez problemu.Wpisujesz serial i tyle.
Narazie nie mam czasu ale jak bede miec chwile albo po powrocie do Lublina (bede miec duzo czasu) na pewno zrobie.

PS.1A co z pominietymi adresami?? np 2,4,5,6,7 a przy 8 uszkodzony blad COM ?? wydaje mi sie ze wszystkie powinien zeskanowac bez problemu

PS2. Jesli chodzi o rejestracje to wciaz nie moge tego zrobic, pokazuje ze jest zaktualizowany do wersji full ale jak nacisne OK (czyli wracam do porzedniego okna) to nadal pozostaje niezarejestrowana, probowalem znalezc w google cos ale nikt niegdzie nie znalazlem odpowiedzi (tak jak i uzytkownicy ktorzy mieli problem taki jak ja)