Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Wątek: Dioda i MBC

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Tym zdaniem zdradziłeś swą wszelką wiedze na temat sterowania paliwem w silnikach APX/ AJQ.
    Co jak co ale od strony programowej to jeszcze musisz trochę doszkolić wiedzę na temat sterowania silnikiem (a głownie paliwem bo tutaj wychodzą braki) przez ME7. Jak sam pięknie ująłeś gdzieś coś dzwoni ale nie wiadomo gdzie. Zamiast wprowadzać kolegów w błąd, w tym czasie lepiej zgłębił byś wiedzę, bo jeszcze ktoś to przeczyta to nieźle się uśmieje
    Pozdro!
    No dobrze nic się nie znam nic nie wiem nie wiem na jakiej zasadzie działa układ paliwowy i generalnie to cieszę się ,że na tym forum są osoby które wszystko nam to mądrze wyjaśnią
    U mnie w apx działało , u Kuba TT jw ajq jak napisał też to robiło
    Ale zaraz kolega nam wyjaśni czemu nic nie wiemy i to nie ma prawa działać
    tylko ja nie wiem jaką cholerą czasy wtrysków z seryjnych maks 18ms podniosły mi się do 20ms i wszędzie tam gdzie był przyrost przepływu też się zwiększyły odpowiednio. Na programie by kremator mocy miałem maks 20.9 przy boost prawie 1.5 bara czyli jakoś wszystko się zgadza skoro na 1.35 bar miałem 20ms a na 1.5 prawie 21ms a na jakiś tak 0.9 bar 18ms (ale jak zwykle nie mam pojęcia i bredzę...).
    Mam wszystkie logi na serii, na drut programie i na programie kremator mocy na którym tydzień czasu jeździłem.
    Ale dodam oczywiście ,że ja się nie znam wcale na temat jak silnik działa ale czekam na fachowe wypowiedzi które mnie oświecą i dowiodą ,że moje logi i testy nic nie znaczą,bo mocy nie było a ja gadam bzdury...(dodam też że nie tylko u siebie taki patent zrobiłem i nie tylko mój silnik to przyjął bez problemu)
    Więc czekam na fachowe oświecenie mojej osoby
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 20-03-2013 o 14:20

Podobne wątki

  1. Czerwona dioda w drzwiach
    Przez przymuł w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-07-2017, 20:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •