Strona 200 z 761 PierwszyPierwszy ... 100150190198199200201202210250300700 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,986 do 3,000 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2986
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    jak swojej szukalem (pazdziernik 2012) to tak juz byla na rynku, wiec troche stoi. Galke zmiany biegow ma fajna, moze pozyczyl od chlopakow z teterere

  2. #2987
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    A co Panowie powiecie o tej TT? Jeden właściciel od nowości, 4 kluczyki, przebieg 185tkm, książka prowadzona do samego końca, przeglady w serwisie, żaden element nie lakierowany- sprawdzane bardzo dokładnie miernikiem. W samochodzie nigdy nie palone, środek w doskonałym stanie, dodatkowo hardtop, wszystko sprawne, sprawdzane u mechanika, fis idealny ani jednej martwej linii. Rok prod 2001,rejestracja w 2002, cena 21900zł po wszystkich opłatach
    DSC05771.jpg
    DSC05785.jpg
    DSC05775.jpg
    DSC05788.jpg
    DSC05797.jpg

  3. #2988
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    chyba juz sobie odpowiedzales na swoje pytanie...

  4. #2989
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    gero3, rżnąłbym ta TTke jak turas świeży kebab...ale przelicz sobie że na mobile.de przed opłatami musiała kosztować mniej niż 4800,- EUR, a gdzie tu zarobek dla handlarza? Przecież nie jest to instytucja charytatywna o ile dobrze pamiętam...

    P.s. Rejestracja niemiecka bez znaczków Land'u i badania technicznego jest mało wiarygodna....
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 26-02-2013 o 23:40
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #2990
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Jerry, no właśnie takie same miałem obawy, że coś z nią jest nie tak, ale i tak ją kupiłem , jest już u mnie pod domem ,jest po wizycie u mechanika ,wszystko okazuje się ok, zero jakichkolwiek błędów na komputerze , silnik kompresja super, zawieszenie tez-nie ma co robic.A co do tablic to samochód przyjechał na lawecie a tablice są tylko po to żeby przegląd można u nas zrobić, moi znajomi handlarze tez tak robią.
    Jak narazie nie ma sie do czego przyczepic, ale pojezdzimy zobaczymy

    EDYCJA ---------- Post dodany 08:00 08:00 ---------- EDYCJA

    Jerry, no właśnie takie same miałem obawy, że coś z nią jest nie tak, ale i tak ją kupiłem , jest już u mnie pod domem ,jest po wizycie u mechanika ,wszystko okazuje się ok, zero jakichkolwiek błędów na komputerze , silnik kompresja super, zawieszenie tez-nie ma co robic.A co do tablic to samochód przyjechał na lawecie a tablice są tylko po to żeby przegląd można u nas zrobić, moi znajomi handlarze tez tak robią.
    Jak narazie nie ma sie do czego przyczepic, ale pojezdzimy zobaczymy

  6. #2991
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Jerry, no właśnie takie same miałem obawy, że coś z nią jest nie tak, ale i tak ją kupiłem , jest już u mnie pod domem ,jest po wizycie u mechanika ,wszystko okazuje się ok, zero jakichkolwiek błędów na komputerze , silnik kompresja super, zawieszenie tez-nie ma co robic.A co do tablic to samochód przyjechał na lawecie a tablice są tylko po to żeby przegląd można u nas zrobić, moi znajomi handlarze tez tak robią.
    Jak narazie nie ma sie do czego przyczepic, ale pojezdzimy zobaczymy[COLOR="Silver"]
    Autko wygląda ładnie, hardtop też bardzo fajna sprawa Osobiście życzę żebyś był kolejnym przykładem potwierdzającym że jednak można czasem trafić na okazję Jak się nacieszysz autem to wrzuć jakieś fotki do działu "Nasze auta".

  7. #2992
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    gero3, no to w takim razie gratuluje super auTTka Tak coś przeczuwałem że ją kupiłeś Długo musiałeś poczekać na swoją sztukę, ale chyba się opłacało, prawda ?
    Widać ze w dobrym stanie są felgi paraboliczne na niej (prawa przód coś delikatnie brudna), no i nietypowy kolorek LY6S Talismangrün Metallic
    To teraz tylko umyć, porobić fotki do działu "Nasze auta" i życzyć bezawaryjnej jazdy oraz gładkich jak stół dróg

    Panie i Panowie, koledze gero3 udało się kupić całkiem fajną okazję

    P.s. Jak Ci niepotrzebny ten uchwyt do telefonu (czasami może przeszkadzać), to pogadaj z HitCar'em, będziesz miał od razu klienta na ten element
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 27-02-2013 o 10:12
    Te Terrere Terrere terererererere …

  8. #2993
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    gero3
    P.s. Rejestracja niemiecka bez znaczków Land'u i badania technicznego jest mało wiarygodna....
    Bez tych nalepek nie wolno sie poruszac po drogach - tablice nie wazne - aha skoro jeden wlasciciel od nowosci to w malym Brifie (dowodzie) bedzie napisane czy na nich to auto jezdzilo i do kiedy ma/mialo wazny przeglad.
    Nic nie pisze czy sama czy na lawecie do Pl przyjechala. WG. mnie sama na pewno nie po tablicach auto spod samej Danii wiec nie wydaje mi sie aby poprzedni wlasciciel dal na taka odleglosc wlasne nr. , ubezpieczenie, itd. (chyba ze jakis b.d. krewny) wiec jesli jechala sama powinna byc wyrejestrowana i miec przejsciowe blachy . Zostaje jeszcze opcja z laweta i po wyrejestrowaniu autka naklejki poprostu usunieto .
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 27-02-2013 o 10:43
    I TT

  9. #2994
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Jeszcze tak mi sie przypomniao jesli handlarz uczciwy to niech udostepni np. do wgladu umowe kupna spisana z wlascicielem w DE. Jesli naprawde jest w tak dobrym stanie to na umowie powinno pisac bezwypadkowa podpisana wlasnorecznie przez wlasciciela (jest to o tyle wazne gdyz potem gdyby wyszlo cos najaw mamy sprawe wygrana…. dlatego tylko naprawde bez,bez,bez wypadkowe maja to w umowie)

    Ja mam tak
    I TT

  10. #2995
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Okazja to musiała na prawdę być, ale tam w Germanii biorąc pod uwagę że ktoś na tym zarobił i to że hardtop na ebayu kosztuje ok 1tyś euro, to cena musiała być sporo niższa, no i po opłatach jeszcze, tak więc albo święty Mikołaj labo wyjdzie jakiś babol w czasie czego oczywiście nie życzę.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #2996
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Wiem o czym piszecie, okazji nie ma! Wiem o tym, dlatego po samochod pojechałem z kolegą co sam sprowadza auta, dlugo ogladal tt i nie nie znalazł, sam byl w szoku,ze taka niska cena, powinna kosztowac tutaj w kraju ok 30tysi. Mówił że mogła mieć uszkodzoną turbine, skrzynie biegow czy coś podobnego i ktos to tutaj naprawił,ale handlarz twierdził ze nie robił nic,ale w to akurat nie musze wierzyc. Ogladałem ok 15tt cabrio i ta nie miała sobie równych,wiec zaryzykowałem .......zobaczymy jak sie bedzie jezdzic. Uzywane auto to zawsze jest literia,zobaczymy jak bedzie tym razem.
    jak sie zrobi cieplej to popstrykam fotki

  12. #2997
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    posprawdzam ICE jak mówisz,ale dopiero w sobotę, bo wcześniej nie ma czasu .......
    Przyznam szczerze że sam jestem ciekawy o co chodzi z tym samochodem, w każdym razie przejechalem nim dopiero 1tkm więc nic jeszcze nie można powiedzieć. Ale jeszcze jedno mam pytanie ....... co ile wymienia się rozrząd? Mam 185tkm, ostatni przegląd wbity był przy 155tkm troche ponad rok temu i nie wiem czy był wymieniony rozrząd, nie wiem gdzie tego szukać.

  13. #2998
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    wymienia się po kupnie samochodu,święty spokój.

  14. #2999

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Sochaczew
    Pojemność
    brak
    KM
    162
    Rocznik
    1995
    Kolor
    wiśniowy
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Podjedź do ASO po elektroniczny czujnik lakieru. Zmierz wszystkie elementy dokładnie i spisz. Różnice mają być raczej max 10 mikronów. Ogólnie warstwa nie może przekraczać 180 mikronów. 100% ori do okolice 120 mikronów. Jak wszystko jest ok to prawdopodobieństwo dzwonu jest nikłe. Ściągnij schowek parę śrubek i zobacz czy jest poduszka pod deską rozdzielczą. Dodatkowo sprawdź jeszcze na brzegach wszystkich elementów czy nie ma MINIMALNEGO przeskoku rowku bo taki może być jak element będzie spolerowany i potem malowany
    Pamiętaj też, że czujniki ze sztywną sondą np plastikową przekłamują pomiar tam gdzie blacha nadwozia nie jest płaska - w TT jest sporo takich miejsc.

  15. #3000

    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    4
    cześć
    Znalazłem fajną TT na allegro możecie powiedzieć co o niej sądzicie. Z góry dzięki za odpowiedź
    * AUDI TT * 1.8 TURBO 225 KM 1-ręka * KOSA * SKÓRY (3073613923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •