Zobacz wyniki ankiety: Termin zlotu

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 31 maja - 2 czerwca

    34 73.91%
  • 1-3 maj

    11 23.91%
  • 3-5 maj

    8 17.39%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 6 z 36 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 538

Wątek: Zlot TT - Pieczyska 2013

  1. #76
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta

    Kto chce zapraszam do siebie na grill i 2 dni picia.
    Namówiłeś mnie!
    Kto do ICE?

    1. Miskof

  2. #77
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Toszto z tego co widzę. Jeden spot już zapomniany i zakopany.

    Kto chce zapraszam do siebie na grill i 2 dni picia.
    Dobrze ze jest plan B.

    pozdrawiam

  3. #78
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    lepiej cierpien z nadmiaru niz z niedomiaru,
    ja rowniez bylem przekonany ze wygra majowka, ankieta pokazuje co innego,
    ja tylko dodam ze pierwszego mam urodziny, a czy spedze je w bydgoszczy, czy w lodzi - wszystko jedno, byle w sporym gronie klubowiczow

    ps. piootr i michalTT rozumiem ze bydgoszcz odwiedza? nie widze innej opcji, a poki co milcza
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 27-02-2013 o 23:26

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #79
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Ja nie głosowałem, ale...
    Na majówkę mam już plany więc ten termin mi kompletnie nie pasuje, chyba że podskoczę na jeden dzień! Od południa do wieczora.
    A 31.05 do 2.06 - mam 31.05 zakończenie miesiąca w pracy i obowiązek jest bycie obecnym w pracy do około 23:00. Będę błagał o to żeby dali mi wolne.. zobaczymy co da się zrobić, ale głosu nie oddaję bo nie chcę siać fermentu.

  5. #80
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    Ja nie głosowałem, ale...
    Na majówkę mam już plany więc ten termin mi kompletnie nie pasuje, chyba że podskoczę na jeden dzień! Od południa do wieczora.
    A 31.05 do 2.06 - mam 31.05 zakończenie miesiąca w pracy i obowiązek jest bycie obecnym w pracy do około 23:00. Będę błagał o to żeby dali mi wolne.. zobaczymy co da się zrobić, ale głosu nie oddaję bo nie chcę siać fermentu.
    spoko spoko nic sie nie martw, spać nie pójdziemy a ja przypilnuję by wódeczka była zmrożona))
    DaviTT

  6. #81
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    miskof,
    auto wczesniej przygotowane i zapakowane,
    po pracy spac i pierwszego bezproblemowo jestes w takim ukladzie w bydgoszczy i bez wolnego

    "Love Them BOTH" - M.

  7. #82
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Jest to jakieś rozwiązanie, ale wolałbym się z Wami już napić w piątunio hehe
    Będę się starał to ogarnąć

  8. #83
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    Namówiłeś mnie!
    Kto do ICE?

    1. Miskof
    1. Miskof
    2. Jerry + 3 osoby
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #84
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Panowie apeluję o trzymanie się tematu. Z fajnego tematu robicie jeden wielki śmietnik. To jest temat o spocie który organizuje STELMI ,M and V i być może jeszcze parę innych osób z Bydgoszczy Centralna polska czy nie centralna polska to jest bez znaczenia bo jak brakuje konkretów to nawet i w centralnej nie wypali.
    Ogólnie podsumowując trzymamy się tematu danego spotkania a posty o innych spotkaniach proszę pisać w innych wątkach gdyż tutaj bedą kasowane aby nie ciągnąć tego OT który zrobił się na 2 strony ...

  10. #85
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Ok, pomijajac OT
    Rozmawialem o torze- koszt wynajecia toru z obsluga to 1000zl. W tej cenie niestety pomiar czasu bedzie stoperem. Jest mozliwosc dokladnego pomiaru czasu chipami, ale za ta przyjemnosc trzeba doplacic 700zl, wiec z gory to odrzucam, zreszta sedzia bedzie bezstronny, a nasze zawody nie beda mistrzostwami Polski, zebysmy potrzebowali tak dokladnego i drogiego pomiaru. W cenie mamy sedziego i obsluge wglab toru z PZMot.
    Bede jeszcze rozmawiac osobiscie po weekendzie odnosnie rezerwacji. Nabta chwile wiem, ze w niedziele od 12-tej na pewno jest zero problemu ze zrobieniem zawodow i rezerwacja, a odnosnie soboty to nede wiedzial na 100% jak bede zalatwial na miejscu. Tor mozemy miec praktycznie na caly dzien, mozemy miec na miejscu grilla itp.
    Jak bede znal wszystkie koszta calego zlotu to tu jasno i uczciwie opisze na co idzie kazda 1pln, zeby potem nikt mi nie zarzucil, ze nie wiadomo ile zarobilem na organizacji. Na pewno po weekendzie bede chcial zaczac zbierac wpisowe, zeby nie bylo ze z wlasnej kieszeni oplace rezerwacje pokoi/domkow i toru, a polowa ludzi odpusci przyjazd.

  11. #86
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No w końcu znowu pojawiły się konkrety, składka to obowiązek, ja proponował bym zrobić 100% kwoty przynajmniej za noclegi aby potem nie było nie porozumień że ktoś dał 10zł i olał, lub cos mu wypadło, a reszta będzie się na to składać, czyli uregulowanie zadeklarowanej kwoty przez ciebie, bo mało będzie kogoś interesować że w ostatniej chwili odwołujesz rezerwację, przerabiam temat co roku na wyjazdy grupowe, więc wiem o czym mówię, zawsze są z tym problemy.
    STELMI zajebiście by było gdyby udało się ten tor na sobotę załatwić, bo w niedziele może być słabo z formą po dwóch dniach integracji he he, sporo osób pewnie rano będzie już myślała o powrocie i długiej trasie, mowa o południowej Polsce, pewnie nie każdy będzie mógł zostać do poniedziałku, myślę też że pomiar stoperem spokojnie wystarczy a 700zł przeznaczymy na wyposażenie wieczornego grilla.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #87
    Awatar budzikdkl
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Ludwikowice KŁ DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No w końcu znowu pojawiły się konkrety, składka to obowiązek, ja proponował bym zrobić 100% kwoty przynajmniej za noclegi aby potem nie było nie porozumień że ktoś dał 10zł i olał, lub cos mu wypadło, a reszta będzie się na to składać, czyli uregulowanie zadeklarowanej kwoty przez ciebie, bo mało będzie kogoś interesować że w ostatniej chwili odwołujesz rezerwację, przerabiam temat co roku na wyjazdy grupowe, więc wiem o czym mówię, zawsze są z tym problemy.
    STELMI zajebiście by było gdyby udało się ten tor na sobotę załatwić, bo w niedziele może być słabo z formą po dwóch dniach integracji he he, sporo osób pewnie rano będzie już myślała o powrocie i długiej trasie, mowa o południowej Polsce, pewnie nie każdy będzie mógł zostać do poniedziałku, myślę też że pomiar stoperem spokojnie wystarczy a 700zł przeznaczymy na wyposażenie wieczornego grilla.


    Święta prawda , co do zaopatrzenia typu piwko to ten klimat mogę przyjąć na barki , w końcu moja branża także mogę 5-6 zgrzewek zorganizować

  13. #88
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Kurde, zobacze jak to bedzie z sobota jeszcze, bo mi sie wlasnie pompa wspomagania skoczyla :/ Caly 1 dzien ma 19-tkach...

  14. #89
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    hehe, Pieczyska, tor w Bydzi i pobliski pas startowy to na prawdę świetne miejsce na zlot. Jest gdzie sie pobawić, popić i poupalać auta !!!! Bardzo miło wspominam te miejsce, a byłem tam wielokrotnie na zlotach AKP wieki temu (około 2002r ) z pionierami polskiego streetracingu: Albert, Volki, Keyser, Grześ z VTG, Bullit (posiadacz ponad 400 konnego 1.8T, ponad 10 lat temu !!!!!!!!!!!!!!) i wielu innych. To były czasy !!!!
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  15. #90
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez wowo Zobacz posta
    hehe, Pieczyska, tor w Bydzi i pobliski pas startowy to na prawdę świetne miejsce na zlot. Jest gdzie sie pobawić, popić i poupalać auta !!!! Bardzo miło wspominam te miejsce, a byłem tam wielokrotnie na zlotach AKP wieki temu (około 2002r ) z pionierami polskiego streetracingu: Albert, Volki, Keyser, Grześ z VTG, Bullit (posiadacz ponad 400 konnego 1.8T, ponad 10 lat temu !!!!!!!!!!!!!!) i wielu innych. To były czasy !!!!
    dolicz do tej ekipy Kajmana, Marka z Yakuzy (Green Apple Supra) Tak, tak, stara gwardia

Podobne wątki

  1. Spot Bydgoszcz , Pieczyska 5.07
    Przez DNN w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-03-2015, 10:33
  2. Pieczyska Online
    Przez M and V w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 174
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 19:00
  3. ZLOT WARSZAWA 9.05.2013 STADION NARODOWY godz. 20
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 19-05-2013, 19:48
  4. Zlot aut sportowych i tuningowych Radomsko 2013
    Przez czarownik6 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-05-2013, 16:10
  5. WOŚP 2013 - Kraków - Moto orkiestra 13.01.2013
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 13:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •