Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
ile może ważyć takie kółko od alternatora? jeżeli sporo to mam osobę która mi dorobi takie z alu(oczywiście mega profi), można zrobić grupową zbiórkę i wyjdzie gdzieś z 80zł sztuka :P
Seryjne coś około 350g jeśli dobrze pamiętam ..
Jeśli chodzi o dorabiane to dobrze by było aby były anodyzowane , zmniejszy to ryzyko korozji ....


Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
No tak ale to koło co pokazał Artur, to robi się jako pewien etap modyfikacji sam przyznam ze by mi się takie przydało po przejściu na lekki jednomas i podciągnięciu limitera obr. a jaki jest sens wkładać to do seryjnego auta, no chyba tylko dla dobrego samopoczucia.
Do całkowicie seryjnego auta (zakładając że takie pozostanie) nie ma wielkiego sensu ale już do seryjnego ale z kołem jedno-masowym to ten sens już się pojawia ...


Cytat Zamieszczone przez lelu666 Zobacz posta
Dzis seryjny,a jutro juz nie Kolo nie zajac zamontowane nie ucieknie, poczeka Co do ceny to nie jest az tak straszna.

Zgadzam się
Ludzie płacą tyle lub więcej za telefony komórkowe które po 3 miesiącach nie są warte ani 50% ceny bo wyszedł właśnie nowszy model LOL Z kółka przynajmniej są niewątpliwe korzyści








Pozdrawiam