Nie zależy mi jakoś specjalnie na oryginalnych felgach. RS4/R8 look mnie satysfakcjonuje

Dzieki za podpowiedzi.

Pozdrawiam

deSigner

[ Dodano: Sob Maj 10, 2008 9:03 pm ]
Po długim szukaniu i zasięganiu opinii "gdzie popadnie" konkluzje są następujące:

1) Rzeczywiście wszystkie felgi na Allegro to podróby/repliki bardzo miernej trwałości. Produkcja chiny, a w najlepszym wypadku włochy. Nie wytrzymują w większości w konfrontacji z naszymi drogami i szybko nadają się w najlepszym wypadku do wyważania, a najczęściej do prostowania. Odpuszczam

2) RS4 look można trafić z rozstawem 5x100, ale R8 look prawie nie ma szans. Zapytałem chyba z 20 "największych" sprzedawców felg na Allegro - tylko 5x112. Znalazłem tylko jedną ofertę, ale droga i nie wiadomego pochodzenia.

W związku z powyższym zdecydowałem że założę do TT ORYGINALNE koła od eSek. Zrobiłem nawet małą symulację w Corelu. Wyglądałoby to mniej więcej tak:

http://images34.fotosik.pl/248/da7a87089755639amed.jpg

Znalazłem nawet takie koła wraz z oponami. Jeżeli stan opisywany przez sprzedawcę potwierdzi się w realu to lada dzień będę na nich śmigał

A tak swoją drogą to uważam, że to jeden z najładniejszych wzorów felg jakie Audi wypuszczało z fabryki w swoich autach