Paweł moim zdaniem, góry to zły pomysł, bo wtedy Ci z nad morza muszą przejechać całą polske...

Ice nie chodzi o to ze najfajniej napisać ze w centrum polski z racji ze ktoś mieszka w centrum, tylko chyba to jest logiczne ze wybierając centrum staje się to sprawiedliwe dla wiekszosci mieszkających dookoła polski ...

***** Panowie/Panie, nie mamy 15 lat by sie o takie duperele kłócić, dla mnie osobiście to ja moge jechać w kazde inne zadupie Polski by tylko pojawić sie na zlocie i sie dobrze bawić, ale tak jak napisalem wyzej, centrum jest kompromisem dla wszystkich, i to jest bardzo logiczna sprawa...

a wracając do miescówek, jest sporo tego dookoła Łodzi:

miejscówki nad wodą
- Borki
- Wawrzykowizna w Bełchatowie
- Arturówek w Łodzi

miejscówki leśne to
-Kolumna w Łasku
- Spała pod Tomaszowem

ogólnie te wszystkie miejscówki pamiętam ze starych młodzieńczych czasów jak się śmigało na różne zloty, i jak coś bym musial zrobić większe rozeznanie co by było najlepsze

co do atrakcji zlotu, to kiedyś robilismy tak ze zlot był w Wawrzykowiźnie, a w Piotrkowie Trybunalskim wynajmowaliśmy na kilka godz lotnisko, i były organizowane ściganka, i później z powrotem się wracało na grill i integracje
tak samo mozna zorganizować np konkurs na najglośniejszy wydech ( dobra juz nie trzeba, bo wygralem ) , auto zlotu, naniższe auto, rzuty oponą, przeciąganie auta itd itp

ale wszystko trzeba by było dokładnie psorpawdzac, co jest aktualne, co jeszcze da sie zalatwić itd... tyle ode mnie na teraz ;]

pozdro 4 all, i bez ciśnień