Strona 168 z 761 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218268668 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,506 do 2,520 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2506
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez kori Zobacz posta
    Piotrekkk. Jak już sie przekonałes na forum sa "szpece" o zdolnosciach przewyższających Zbigniewa Nowaka.

    Co do tej oferty. Niesety 90% no może 80% aut z Włoch, Francji są całe malowane wiec ja przyjąłem sobie że taką regułe że jesli daleko to odpuszczam.
    Cieszę się, że jest taki spec jak Ty, który mam nadzieję, zrobi nam wnikliwą ocenę tego ogłoszenia i samochodu w nim ukazanego

    Oferta - Audi TT - Do sprzedania AUDI TT z 1999r 180KM napęd quattro nagłośnienie BOSSE, podgrzewane siedzenia,skóra alkantara, felgi alu 17''. St

    Zademonstruj nam swoją wiedzę i umiejętności . Czekam z niecierpliwością!

  2. #2507
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    No widać, że ktoś wsadził kij w mrowisko TT, mnóstwo znawców tematu i dyskutantów i w sumie tez na tym forum o to chodzi ( jak mi się wydaje).
    Takie posty czyta się prawie z wypiekami na twarzy, chyląc czoła przed kulturą i kurtuazją dyskutantów ( to nie sarkazm, ale szkoda, że nikt nie dał się sprowokować ). Wtrącając swoje trzy grosze co do kwestii gwarancji prawnych, faktur i rękojmi to w rzeczywistości g...no ma się to do realiów życiowych. Chyba, że sprzedającym jest dealer samochodowy a kupującym, nie szary nabywca lub jednoosobowa spółka lecz podmiot z zapleczem i finansowym i prawnym. I kwoty sporu w takich sprawach zaczynają się od 5 lub 6 zer....

  3. #2508
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ja uwielbiam ten topic! od dłuższego czasu to jedyny temat, który czytam i się wypowiadam. Z przyjemnoscia bede tepił te rozpadające sie graty, a potem użerał się ze "znawcami" :P

  4. #2509
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    I dobrze, nuda i rutyna zabija inwencje i pomysłowość

  5. #2510
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Cieszę się, że jest taki spec jak Ty, który mam nadzieję, zrobi nam wnikliwą ocenę tego ogłoszenia i samochodu w nim ukazanego

    Oferta - Audi TT - Do sprzedania AUDI TT z 1999r 180KM napęd quattro nagłośnienie BOSSE, podgrzewane siedzenia,skóra alkantara, felgi alu 17''. St

    Zademonstruj nam swoją wiedzę i umiejętności . Czekam z niecierpliwością!
    Z tego auta to jedynie radio bym chciał ;p

  6. #2511
    Awatar kori
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    lbn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    00
    Kolor
    Sliber
    Posty
    59
    Niestety jej nie ogladałem bo "własciciel" rzekomo nie mógł sie z pracy wyrwac a miałem już do niego 20km a tylko wtedy mógłbym coś wiecej powiedziec. Z tego co udało mi sie ustalic prawny wlasciciel nie jest obecny w kraju, mam również VIN jesli by to kogoś interesowało. "włascicieł" żekł: "idealna nie jest ale cena nie jest wysoka". Wcześniej były inne fotki i na nich bylo widocze jak było uszkodzone auto (zamięty lewy przedni blotnik) teraz jest to naprawione. Czy cos jeszcze - nie wiem.
    W sumie jak teraz patrze to oprócz tego nie ory emblematu S-line ma jeszcze nie ori dywanik-wycieraczke (co najmniej) kierowcy, wczesniej tego nie widziałem bo od razu bym odpuscił.

    Niesety Kolego na podstawie takigo ogloszenia nie można wydac wnikliwej oceny, auto trzeba widziec i troszke sie znac a przy tym byc relista i zauważyc fakt że auto ma już niespełna 14 lat, a nie tylko czytac "Auto swiat" i artykuł "test plynu do spryskiwaczy"
    Ostatnio edytowane przez kori ; 27-12-2012 o 22:15

  7. #2512
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Panowie, ale po co drążyć temat....to jest limitowana wersja S-line z 1999 roku, z kierownicą od S3 (była taka seria właśnie w TT puszczona w 1999 roku bo w Audi zostały im poduszki kierownicy z S3 z roku 1998 gdyż za dużo naprodukowali), a nie wiem czy może ktoś zauważył że ma ona seryjnie zredukowaną masę bo nie posiada również poduszki w desce (żeby zyskać na wadze, zrezygnowano nawet z kontrolki AirBag'u pasażera). Można było poczytać o tym w Motorze w 1976 roku że miała o niebo lepsze przyspieszenie od QuattroSporta....

    Szkoda że już mam swoją bo bym nawet nie czekał chwili przy takiej okazji, a tak muszę się toczyć tym 225Q które nigdy mi nie pojedzie jak ta w ogłoszeniu...

    P.S. I tym miłym akcentem proszę moderatorów o zrobienie porządku w wątku, bo widzę że atmosfera świąteczna wszystkim się udzieliła

    P.S.2. Czy przypadkiem kolega Piotrekkk to nie jest ten sam kolega piottrekk któremu już tłumaczyłem o autach IT w wątkach #2241 i #2244 ?? Dziwna sprawa i zbieg okoliczności, prawda ??
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 27-12-2012 o 22:32
    Te Terrere Terrere terererererere …

  8. #2513

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    W ogłoszeniu jest napisane, że posiada ESP a na desce rozdzielczej zaślepka. Całe to auto to jakiś zlepek wg mnie

  9. #2514

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Kce
    Pojemność
    brak
    Posty
    48
    Jerry, najwyraźniej mylisz mnie z kimś.

    kori, mnie tam nie przeszkadzają otarcia lakieru, bo samemu zdarza mi się otrzeć zderzak itd. A wiem jaki jest ból kiedy się cukierasa obedrze.. Przy takim nie perfekcyjnym boli to trochę mniej Byleby auto było proste, nieszpachlowane.

    Wiem jak włosi jeżdżą, ale też widziałem parę aut z Italii na kanale i co trzeba przyznać - wszystkie śrubki wyglądają jak nowe, brak śniegu im służy

    No, ale widzę, że nikt nie chce zrobić analizy zawieszenia temu autu co wkleiłem, także jestem zdany na siebie.. Chyba sobie zrobię ferie na południu ;-P

  10. #2515
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Piotrekkk, ciężko cokolwiek analizować z ogłoszenia które jest już nieaktywne....
    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #2516
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Także proszę administratorów o zrobienie porządku w tym dziale, czytać się tego nie da, o poziomie kultury już nie wspomnę !!!

  12. #2517

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    I po co te nerwy Dwie strony postow o jednym ogloszeniu.. Nie lepiej po prostu odpisac bez zlosliwosci co wydaje sie z samochodem nie tak? Oczywiscie w zaden sposob nie tlumaczy to osoby proszacej o ocene, ktora pozniej zaczyna swoje "skad mozesz wiedziec, ze cos jest nie tak".. Za duzo emocji.. Fakt, faktem, ze nawet mi nie chcialoby sie ogladac tego czarnego cuda a pojecie w temacie mam znikome. Moje poszukiwania na razie utknely w martwym punkcie. Odwiedzalem trzech sprzedajacych w kwotach 17/20/22,5k i niestety wszystko okazalo sie byc w stanie co najmniej slabym. Takie cuda za 14 czy 15tys od razu odpuszczam bo szkoda po prostu czasu, aczkolwiek nie mozna generalizowac bo kolega rok temu kupil TT za 18,5k i ... mial szczescie - wydal niecaly tysiac na pierdoly ale generalnie auto bylo w bardzo dobrym stanie - ktos sprzedawal bo sie faktycznie wyprowadzal do Stanow..

    Czy byliby koledzy uprzejmi rzucic okiem na to:
    http://allegro.pl/audi-tt-i2903965718.html

    oraz

    http://otomoto.pl/audi-tt-1-8-t-C26867273.html

    Pominmy fakt LPG oraz sprzedaz przez jakiegos handlarza w drugim przypadku. Chodzi mi tylko o opinie jak waszym zdaniem sie prezentuja na pierwszy rzut oka zanim pojade je obejrzec. Moze po ktoryms razie sam bede umial zauwazac i odrzucac oczywiste zlomy..
    Ostatnio edytowane przez mathellfire ; 28-12-2012 o 18:40

  13. #2518
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Tak na szybko:
    pierwsza - prawy błotnik w innym odcieniu, nie ma zdjęć foteli - dla czego?
    tylna klapa jakby krzywo leżał, może tak zdjęcie zrobione, ale po prawej stronie większa szczelina względem zderzaka (może się mylę )
    druga - lampy przednie (lewa napewno) - brak napisu bosch - czyli zamiennik - czyli stłuczka lub cos większego
    __________________________
    Pozdrawiam

  14. #2519
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    W srebrnym nie widzę niczego nieciekawego ( może był wymieniany lub malowany tylny zderzak ). Brak ESP ( zdjęcia słabej jakości ).
    Niebieskie ma najechane duuuuużo km. Tapicerka to porażka. Źle spasowana lampa przednia lewa i/lub zderzak przedni. Lusterko wewnętrzne z nowszego modelu, ale to akurat nie jest minus.

  15. #2520

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraśnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    5
    Witam was.
    Mam 16 lat i zakochałem sie w TT ,poprostu niemoge sie doczekać 18 i prawa jazdy powiedzcie mi ile moze kosztować TT tak 2002r. do 100-150 tyś przebiegu 1.8 180KM (mile widziane 4x4) za około 3/4 lata
    moze cos podobnego do tego: Oferta - Audi TT - 18 calowe felgi NA DYSTANSACH,STAN DOBRY,NAPĘD 4X4.Przyjmujemy samochody w rozliczeniu tańsze i droższe.Serdecznie zapraszamy. m

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •