Mam świadomość do czego służy śruba zabezpieczająca alufelgi, i czytając pierwszy post w temacie nie dopatrzyłem się wątpliwości co do jej przeznaczenia. Zasadniczą kwestią jest ściągnięcie tych śrub, mam świadomość tego, że nie jest to jeden jedyny model tych śrub ponieważ wiem, że łącznie może być ich kilkanaście a różnią się ilością ząbków, szerokością frezów. Pytam, czy któryś z mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskiego ma takie zabezpieczenia i dysponuje nasadką, podjadę - sprawdzę, jeżeli będzie pasowała - podjadę do serwisu - wymienię na zwykłe śruby - oddam z powrotem- odwdzięczę się - pojadę do domu - wypiję piwo.
Zjeździłem kilkanaście warsztatów wulkanizacyjnych i nikt nie chce się podjąć ściągnięcia tych śrub, napisanie tematu na forum jest ostatnim krokiem, ponieważ w serwisie też już byłem i jak się okazuje śruby takie nie są produkowane od kilku lat, na warsztacie też takich nie ma. Nie chcę ryzykować spawania elementu do śruby, ponieważ jak wiadomo może na tym ucierpieć felga.