Pokaż wyniki od 1 do 15 z 496

Wątek: Pawel-2005 ,pomoc techniczna przy auTTach w okolicach Warszawy (Płońsk)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh dzięki za polecenie

    Odnośnie szpiegowania tego czym zakleiłem poduchy to niestety się nie udało:P Posiadam wiele różnych mazideł i do zatkania wlotu TIP poleciało jakies przypadkowe:P Podstawowe własności tego preparatu to :
    -Przenosi bardzo duże obciążenia dynamiczne
    -Hamuje wibracje, pochłania drgania
    Jest to na bazie poliuretanu ,twardość to to około 40 shore'a, wydłużenie przy zerwaniu powyżej 600% czyli bardzo uciągliwy, Maksymalne dopuszczalne wydłużenia (aby nie naruszać struktury materiału) to 15%.
    Podsumowując idealnie się to nadaje na takie poduchy
    Jestem pewien że nawet jeżeli w a3 będzie 400km to nie będzie problemu z poduchami
    Zresztą niebawem u Żuczka będą testowane na kole dwumasowym:P Ja mam jedną taką rok czasu i fajnie sobie radzi

    EDYCJA ---------- Post dodany 22:36 15:50 ---------- EDYCJA

    żeby nie było że nic się nie dzieje to pewien czerwony leon po remoncie w warszawskim warsztacie trafił do mnie na remont bo jakimś cudem wywaliło uszczelkę pod głowicą. Zamarzła odma i olej zaczął ciec generalnie wszędzie gdzie się dało a że na uszczelce pod głowicą to dla mnie duże zdziwienie. Nie wiem czy to możliwe i gdzie został popełniony błąd przy składaniu ale zapewne ktoś gdzieś popełnił jakiegoś babola. Czapka została zdjęta:




    EDYCJA ---------- Post dodany 15:50 15:58 ---------- EDYCJA

    żeby nie było że nic się nie dzieje to pewien czerwony leon po remoncie w warszawskim warsztacie trafił do mnie na remont bo jakimś cudem wywaliło uszczelkę pod głowicą. Zamarzła odma i olej zaczął ciec generalnie wszędzie gdzie się dało a że na uszczelce pod głowicą to dla mnie duże zdziwienie. Nie wiem czy to możliwe i gdzie został popełniony błąd przy składaniu ale zapewne ktoś gdzieś popełnił jakiegoś babola. Czapka została zdjęta:

    na górze widać części do których mam duży sentyment bo to moje ex dp by el-tec, turbo k04 , tip forga i inne duperałki które zostały sprzedane z mojego starego setupu. W tym aucie padało chyba prawie wszystko poza tymi moimi gratami i mam nadzieję że nie zdechną :P
    Głowica po planowaniu przed założeniem:

    Niedzielny wieczór tuż przed wigilią Bożego Narodzenia wszystkim dopisywał humor i miałem wesołych kompanów którzy jak widać pomagali przy składaniu furki:

    Nie wiem kiedy właściciel w końcu wystroi ten samochód w Mr motors bo zbiera się do tego już z półtora roku ale miejmy nadzieję że wreszcie się uda zrobić jakąś sensowną moc z tego auta bo turbinka ma chęć dmuchać.

    W międzyczasie przewinęło się kilka aut ale mistrzem jest kolejny leon który był "modzony" w kilku różnych stodołach u pana Henia, Czesia i innych zakładach tego typu. Zanim właściciel zmądrzał i odstawił auto do mnie zdążyło się już troszkę posypać w aucie i pokarzę Wam kilka "ciekawych patentów" różnych magików jakie zobaczyłem ale trzymajcie sie mocno bo jest ostro
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 17-01-2013 o 15:53

Podobne wątki

  1. Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1051
    Ostatni post / autor: 26-04-2022, 07:15
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •