Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
Można by pomalować na czerwono ale to nie jedyna opcja kolorystyczna (choć mi osobiście najbardziej się podoba) , widuje się jeszcze zaciski w kolorze żółtym , srebrnym , czarnym .....
Inna opcja to wymiana na zaciski 4 lub 6 tłoczkowe z zachowaniem seryjnej średnicy tarczy no i oczywiście najdroższa opcja to zaciski + większa tarcza 2 częściowa ...
Temat raczej na wiosnę , nie widzę sensu teraz się tym przejmować
To na pewno na wiosnę. Te zaciski są takie niejednolite, znaczy tez Porsche są takie jakby jeden kawałek a tu 2 elementy i pomiędzy coś wystaje - to nie będzie dziwnie wygląda po pomalowaniu?

Czyli można by wymienić na 4/6 tłoczkowe i zachowując średnicę tarczy dalej używać zimowych felgi 17"? Co polecasz?
Ja w sumie nie narzekam na hamulce seryjne, są naprawdę spoko (piszczą czasem tylko )

Kolor raczej czerwony lub bordo, już żeby do foteli pasowało. Zielone, żółte czy miedziane to przy czarnym lakierze chyba niespecjalnie. Może jeszcze czarny można rozważyć.

OT (ostatnio widziałem w Leonie, całkiem ładnym - pomalowane zaciski pędzlem, całkiem niedokładnie - jakby dziecko się bawiło - mają ludzie fantazję )