Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: Audi TT MK2 3.2 V6

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    ...
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Czarny
    Posty
    20
    Admin
    Madrze napisales choc troche stronniczo bo to nie ja zaczalem i to zaden tuning tylko kosmetyka. Nikt nawet slowem sie nie odezwal o tym ze ma byc to robione dla mocy tuningu czy roznych innych potrzeb. Tematem przewodnim jest podobajacy mi sie bardziej niz 3.2 v6 lub nawet RS model TTS i to ta zabawa ma na celu. Zdaje sobie sprawe ze jestescie bardzo dumni ze swoich autek i ich mocy. Tekst typu pozwol sie innym cieszyc tym co przerabialismy wieki temu nie przystoi chyba adminowi tego forum. Naprawde ogarnia mnie do tego wszystkiego pusty smiech pozalowania poniewaz jestem nie tylko pasjonatem ale i kolekcjonerem pojazdow dwu i jedno sladowych. Naprawde uwierzcie mi ze 400KM nie robi na mnie najmniejszego wrazenia i prosze was nie zachowujcie sie jak byscie pozjadali wszystkie rozumy. W mojej mlodosci w wieku 22 lat (11 lat temu) wydlubalem juz 1.9 tdi 90KM alh na 180KM i moge wam na ten temat pisac elaboraty. Koniec tematu. Ja tez juz wiem ile z tego bedzie ale potwierdzi sie z hamernii. BestPerformance dalo mi mega niska cene za te hamowania bo tez sa ciekawi co da sie poprawic w VR6 ktory z natury gubi moc z wiekiem. Jesli wam nie pasuje moja osoba i moje posty to juz mnie tu nie ma. Co do stereotypu niestety taki jest choc uwazam autko za super udana konstrukcje dajaca wiele przyjemnosci. Dajcie mi kogos kto mi uturbi tt za pol ceny to biore w ciemno
    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez masterlysy ; 23-11-2012 o 20:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •