Ja miałem fotelik w MK1 i mam w MK2. O ile roadster faktycznie jest tylko dla 2 osób to coupe da radę z dzieckiem (bo w sumie tylko ono się zmieści z tyłu w MK1) chociaż niestety będzie to męczarnia w przypadku dziecka do 3-4 lat kiedy jeszcze siedzi na foteliku. Mój mały ma już 6 lat , siedzi na podkładce i przejeździł w TT sporo tys kilometrów i jak najbardziej TT daje radę. Gdybym chciał (co nawet rozważałem) jeździłbym dzisiaj Q7 ale stwierdziłem, że jeszcze jeszcze jestem za młody na taki klocek. Podróż w TT jest bardzo komfortowa w MK2 jeszcze bardziej, bagażnik jest wystarczający dla rodziny 3 osobowej. Wrzucam do niego walizy w większości załadowane ciuchami żony i dziecka co spokojnie wystarcza na 2 tygodniowy wyjazd. Przyznam szczerze, że nawet rozważałem zakup jakiegoś większego auta jako dodatkowego typu nowy model RAW4 lub BMW X3 tylko po co kiedy i tak bym nim nie jeździł bo wolałbym jechać TT.

To czy zostaniesz przy TT zależy tylko od Ciebie. Masz ładny roadster i kasy nie odzyskasz. Jeśli finanse Ci pozwalają kup coś większego (ekonomicznego, typowy tapczan) coś bez duszy a TT zostaw dla satysfakcji przejażdżek latem