Oczywiście sprawca nie jest znany i chyba tak już pozostanie ktoś podpalił plastikowy kontener z papierem i podsunął pod mój samochód ahh naprawdę ciężko bo tu nie chodzi o przedmiot materialny czy o pieniądze lecz ten samochód był dla mnie naprawdę czymś wyjątkowym robiłem go pod siebie tyle lat a ktoś w pare minut zaprzepaścił wszystko szkoda gadać.

Aktualnie chcę sprzedać w całości lub na części. TT jest jeszcze w NL za jakieś 2 tyg dotrze do PL i jeżeli do tej pory nikt nie wyrazi chęci kupna w całości zacznę sprzedawać na części.
Oczywiście samochód jest do zrobienia ale ja mam już dość dlatego taka decyzja.

Tak więc składajcie oferty o poszczególne elementy i jeżeli nie sprzedam w całości to za jakieś 2 -3 tyg rozpocznę realizację wysyłek.

Pozdrawiam

aha posiadam komplet felg i opon zimowych w stanie idealnym przebieg ok 2000 km po jednym sezonie

felgi: 513 MB FELGI 17 5x112 AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 WZOR R8 (2727454867) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
tu są 5x112 lecz ja posiadam 5x100

opony: 225/45R17 Pirelli Sotto Zero 2 94H XL NOWE KOMPLET (2722613085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

stan idealny!!!
Polecam