no autko ma 131 tys przebiegu kolor srebrny xenony i pare bajerow tak apropo gdzie mam szukac zmieniarki bo ponoc gdzies jest nie mialem czasu jeszcze dokladnie poszukac hm jechalem nim nagle pojawila sie kontrolka od oleju zaczl mulic troche i nie rowno chodzic zgasl potem przyjechala laweta a do domu zostalo 200 kil heh na lawete na warsztat <bydgoszcz> na lawecie pod warsztatem odpalil zaczeli mechanicy cos tam ogladac diagnoza ze oni nie wiedza co dokladnie sie stalo bo dziwne ze znow odpalil ale wiedza ile bedzie kosztowac hehehhe palneli taka cena ze malo zawalu nie dostalem i ze auto musi tam stac min tydzien koles od lawety mowi ze do gdyni to jakies 800 zl bedzie no to zjechalem z lawety o wlasnych silach i w trase dalej hm przejechalem moze z 30 kil i zgasl do okola tylko pole zero zabudowan robi sie ciemno auto na blachach wloskich mysle mam problem wiec wysiadlem i zaczlem lapac stopa hehhehe wynik byl niezly w 15 min 4 auta ostatni tylko mial linke podcholowal mnie do gdyni a potem zabralem go na warsztat w srode bede wiedzial juz co i jak na razie sprawdzali cala elektronike ale to ponoc pasek sie przesunol dzis sie dowiedzialem chodz pewien nie jestem silnik zablokowany nie jest uszczelka tez nie padla wiec jestem dobrej mysli kurcze tylko na zlosc teraz sie cieplo zrobilo a cabrio u mechanika