Popieram Agnieszk?! WD 40 przy wlewie paliwa jest najlepsze chyba, ?e za ka?dym razem na stacji prosimy kogo? o pomoc przy otwieraniu wlewu a jest to z lekka ?enuj?ce.... (A zamarza po wyje?dzie z myjni hihihihihi - a takie cacko cz?sta trzeba my? bo brudnym nie wypada je?dzi?)
Poza tym r?wnie? mam problem wska?nika paliwa - pokazuje zawsze wi?cej paliwa ni? jest go w rzeczywisto?ci - na szcz?scie komputer pokazuje na ile kilos?w starczy mi jeszcze benzynki bo inaczej to kiepska sprawa....Panowie z serwisu wspomnieli, ?e ze to gorsza sprawa i b?d? musieli troszk? pod?uba?......
Poza tym mam problem z w??cznikiem ?wiate?, jak w??cz? ksenony to zapalaj? si? przeciwlmgielne, jak poruszam w??cznikiem to jest ok - pewnie jakie? styki - za w??cznik w serwisie wo?aj? ok 500z?
Tarcze i klocki zak?adam ka?de byle nie te co polecaj? w serwisie, za takie pieni?dze mo?na kupi? sportowe i to o niebo lepsze..... i jeszcze na 3 tankowania kasy zostania (tankowanie oczywi?cie Pb - jakby kto? myli? z CZYST?))))
Z ciekawych rzeczy mam dwie
Po pierwsze - dozna?em szoku w zak?adzie wulkanizacyjnym jak mi go?? powiedzia? ?e opon o symbolu W si? nie naprawia........ powiedzia?, ?e mo?e za?ata? dziurk? ale bez gwarancji i odpowiedzialno?ci za to co si? stanie z oponeczk?. M?wi? ?e gdyby to by?a ZR to jeszcze by zrobi? ale ja mu na to, ?e ZR to mo?e s? dobre w Polonezie a nie w TT
Po drugie - mam kumpla, kt?ry r?wnie? ma TT i jak jest zimno rano (poni?ej -5 stopni) to na zimnym silniku dodanie gazu ko?czy si? duszeniem silnika, wystarczy jednak, ?e si? silnik nagrzeje przez ok 30 sek. i ju? jest OK. W serwise w AUTO VIVA Warszawa powiedzieli, ?eby przeczy?ci? przepustnic? i b?dzie ok bo to od brudnego paliwa a raczej od brud?w, kt?re po prostu zamarzaj? i co? tam zatykaj? i jak jest ciep?o to si? to nie dziej. Narazie jednak tego nie sprawdzi?em - brak czasu

Z gro?niejszych usterek to wymiana sondy LAMBDA - mo?na je?dzi? z od??czon? ale FUEL za szybko si? ko?czy oraz odklejenie si? tapicerki po pokryw? baga?nika - za mocno szarpa?em przy zamykaniu.
P?lka baga?nika skrzypia?a i tez wnerwia?a - wsadzi?em do baga?nika spor? tub? i po skrzypieniu...

A z innej p??ki to dodam, ?e wywali?em BOSE (radio, g?o?niki, zmieniark?, kable) bo stwierdzi?em, ?e nie jest rewelacyjny i wsadzi?em sw?j sprz?t - teraz to gra!!!!!! (no i jakby kto? chcia? to mam do sprzedania jeszcze g?o?niki, wzmacnniacz i radyjko - CONCERT BOSE)

Marcin Szymkowiak