Strona 119 z 761 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169219619 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,785 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1771
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Moim zdaniem wszystko zależy.
    Że samochód kosztuje 30k a inny 22k to nie znaczy że ten za 30k będzie lepszy. Trzeba po prostu wszystko dokładnie sprawdzić, z osobą która zna się na tych samochodach, wie co gdzie jak powinno wyglądać.
    Widać że samochód jest zadbany i warto pojechać jak jeszcze nikt go nie oglądał z forum.

  2. #1772
    Awatar piotras
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Wałbrzych
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    black
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    za 32k, po rabacie
    Żartujesz oczywiście z tą kwotą, prawda?

  3. #1773
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez marxel Zobacz posta
    witam
    przeczytałem kilka stron, i wnioskuje że chcąc kupic ttke 8N za ok 20koła jest sie albo ubogim, albo głupim, albo 2 w jednym ; )
    Troche to rozumiem, troche nie ogarniam, pierwszy kontr argument.. jaką mam pewnosc że kupując samochod za np 32koła [od kogos spoza forum] nie kupuje pojazdu który powinien kosztowac o 10 tys mniej?, czy nie lepiej kupic samochod [niebity] za 23tys, i zostawić sobie na ew. naprawy np 6tys, niz kupic za 32 i i nie miec pewnosci czy te 6 tys i tak nie bedzie trzeba wlozyc ? . Jak już pisałem nie upieram sie przy swoim, ale sądze że nie każde auto z przedziału 20-25 tys to w 50% przystanek autobusowy.

    Oferta - Audi TT - Specjalizuje się w Seatach, Audi, VW oraz znam doskonale silniki TDI. Drogi kliencie jeśli chcesz kupić uczciwe auto bez wad ukrytyc mój budżet nie zamyka sie w tej kwocie, ale z drugiej strony ten model posiada wszystko czego oczekuje, jakies spostrzezenia ?
    Cena niska jak na rocznik 2001. To co widzę to brak naklejki nad prawym błotnikiem, brak wygłuszenia na masce.
    Auto pochodzi z Włoch, wiec mogło być mocno zniszczone jak przyjechało do kraju.
    Jak cię zaciekawi te auto to podjedź i pooglądaj, nie nastawiaj się na zakup, sprawdź wszystkie elementy zgodnie z tematem:
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...cac-uwage.html
    A dodatkowo zweryfikuj jego historię po Vinie u kolegi comoaligato (polecam):
    http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...po-nr-vin.html

    EDYCJA ---------- Post dodany 16:56 26-07-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    za 32k, po rabacie
    To dopłaciłeś 4 kafle?

    W temacie sprzedam jest za 28
    http://www.klubtt.pl/sprzedam/10221-...sprzedaaz.html

  4. #1774

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta



    To dopłaciłeś 4 kafle?

    W temacie sprzedam jest za 28
    http://www.klubtt.pl/sprzedam/10221-...sprzedaaz.html
    Chyba 7 (10znaków)

  5. #1775
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Chyba 7 (10znaków)
    32-28=4 a nie 7:P

    Więc albo Limbo wie robić interesy, albo kolega miskof delikatnie koloryzuje żeby postawić na swoim:P

  6. #1776

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    32-28=4 a nie 7:P

    Więc albo Limbo wie robić interesy, albo kolega miskof delikatnie koloryzuje żeby postawić na swoim:P
    No nie koniecznie

  7. #1777

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Wrzucę jeszcze raz bo mój post został olany :P pojawiło się w moich okolicach taki cóś Oferta - Audi TT - Sprzedam bardzo zadbane auto AUDI TT z silnikiem 1.8 V5, wyprodukowana pod koniec 1998 r, pierwsza rejestracja 1999 r. Samochód sprow a że odbiłem się już finansowo po poprzedniej pechowej TT to myślę nad zakupem nowej

  8. #1778

  9. #1779
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez tomek666777 Zobacz posta
    Wrzucę jeszcze raz bo mój post został olany :P pojawiło się w moich okolicach taki cóś Oferta - Audi TT - Sprzedam bardzo zadbane auto AUDI TT z silnikiem 1.8 V5, wyprodukowana pod koniec 1998 r, pierwsza rejestracja 1999 r. Samochód sprow a że odbiłem się już finansowo po poprzedniej pechowej TT to myślę nad zakupem nowej
    Tylna lewa lampa wygląda jak od anglika (biały wsteczny). Brak zdjęć pod maską. Na zdjęciach jakby lewa strona mocniej wypucowana (może to wina zdjęć), podjedz jak masz blisko i pooglądaj.

  10. #1780

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449

  11. #1781
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    hahhahaa o lol

  12. #1782

  13. #1783
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Kuba dziwne,ze nikt nie dzwoni. Mysle jednak,ze w koncu trafi sie ktos kto doceni co zostalo w tete wrzucone i w jak idealnym jest stanie. W Twoim przypadku ludzie nie powinni patrzec na cene, ktora swoja droga jest atrakcyjna.
    Ja kupujac swoja mialam ograniczony budzet i akurat w przypadku ' bo jak za 20tys zl to na pewno zlom' moglabym sie klocic. Nie mozna wszystkich wrzucac do jednego wora. Moja zostala odkupiona od przemilej Pani, ktorej malo zalezalo na pieniadzach (bo pod domem staly jeszcze 4 inne dupowozy), wiec sa przypadki,kiedy placi sie malo a dostaje super egzemplarz. Jak zobaczylam ogloszenie (bardzo 'tresciwe' ) ' audi tt, od niepalacej kobiety, garazowane' oraz cene, to pomyslalam sobie,ze pewnie zastane zlom..ale,ze mialam blisko to pojechalam..i wrocilam nia do domu.
    Nie uogolniajmy, wiadomo,ze z reguly trafiaja sie smieciowe tety, ale NIE ZAWSZE.

    To tak btw

    pozdrawiam!

  14. #1784
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Kuba dziwne,ze nikt nie dzwoni. Mysle jednak,ze w koncu trafi sie ktos kto doceni co zostalo w tete wrzucone i w jak idealnym jest stanie. W Twoim przypadku ludzie nie powinni patrzec na cene, ktora swoja droga jest atrakcyjna.
    Ja kupujac swoja mialam ograniczony budzet i akurat w przypadku ' bo jak za 20tys zl to na pewno zlom' moglabym sie klocic. Nie mozna wszystkich wrzucac do jednego wora. Moja zostala odkupiona od przemilej Pani, ktorej malo zalezalo na pieniadzach (bo pod domem staly jeszcze 4 inne dupowozy), wiec sa przypadki,kiedy placi sie malo a dostaje super egzemplarz. Jak zobaczylam ogloszenie (bardzo 'tresciwe' ) ' audi tt, od niepalacej kobiety, garazowane' oraz cene, to pomyslalam sobie,ze pewnie zastane zlom..ale,ze mialam blisko to pojechalam..i wrocilam nia do domu.
    Nie uogolniajmy, wiadomo,ze z reguly trafiaja sie smieciowe tety, ale NIE ZAWSZE.

    To tak btw

    pozdrawiam!
    Pewnie, że tak, ale jednak większość to jak dla mnie śmiecie, w które trzeba wpakować kupę siana. U mnie nie trzeba wkładać ani złotówki, ani na olej, ani na rozrząd itd itd itd itd wszystko nowe dam rękę obciąć.

  15. #1785
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    O Twojej nie ma w ogole co rozmawiac, dlatego tez napisalam pare slow co o tym mysle. Powinna pojsc od reki, ale teraz jest tak,ze zaroilo sie od tt po 20tys zl (zgadzam sie,ze wiekszosc to jezdzace smieci) i ludzie z samej checi posiadania tt,kupuja jak leci i po taniosci. Znajdzie sie jednak na pewno ktos,kto bedzie wolal dolozyc troche grosza i kupic pewniaka, do tego na takim wypasie.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •