Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Napisałem już maila w sprawie wolnego terminu na lotnisku ułęż. Dziś jest jakaś impreza ale dowiedziałem się że swoim autem można tylko latać po prostej albo jakimś lambo albo ferrari po torze(wynajem oczywiście grubą kasę kosztuje). Ja nie zamierzam w kółko jeździć autem po prostej bo mnie to nie jara dlatego chcę swoim złomkiem pośmigać po zakrętach Wysłałem maila i czekam na odpowiedź kiedy będzie wolny termin aby polatać swoim autem. Kto jest chętny na taką polatankę? dopisywać się do listy:

1 Pawel-2005
Brałem udział w tej imprezie i polatałem sobie naprawdę szybkimi autami

Ułęż to lotnisko, więc z zakrętami jest średnio, "2 na krzyż", głównie są proste. Pod tym względem Kielce (Miedziana Góra) wypada dużo lepiej.

W Ułężu można sobie oczywiście coś zorganizować na zasadzie przeszkód ze słupków gumowych, opon etc., ale to wymaga pewnie własnej inwencji.

Tak czy inaczej, jeśli będzie się szykować jakiś spot to ja jestem za (do 06.08.2012, bo potem idę na urlop pewnie do końca sierpnia, lub od września).

EDYCJA ---------- Post dodany 09:33 22-07-2012 ---------- EDYCJA

Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Remigiusz, jeżeli chcesz częsciej pojawiać się na torze, to po za w.w. rzeczami, pomyśl też o dodatkowej chłodnicy oleju, sam olej możesz w sezonie letnim też dać o wyższym stopniu np 10w60, pomyśl co będzie, jak pojedziesz na tor przy 30 stopniach, więc warto trochę podszykować auto.
Dzięki za podpowiedź. Właśnie analizuję, co jeszcze wymaga upgrade'u

"Niestety" po ostatnim weekendzie, gdzie miałem okazję pofruwać (oczywiście za kierownicą) np. Arielem Atomem, wszystkie inne auta wydają mi się, jak to powiedzieć, ociężałe Ferarka, Prosie etc. wymiękają. Jedynie Lambo lekko się zbliżało, ale to już gruba kasa. I mocno się zastanawiam, czy warto dalej inwestować, czy odkładać na kupkę i kupić prawdziwe auto na tor Atom na prawdę robi wrażenie...