Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
Auto bardzo ładne, felgi też mi się podobają, chociaż pomysł z pomalowaniem środka w jakiś kolor może być trafiony (niekoniecznie musi być to czarny ).
Co do fotela, osoby które piszą tutaj o załataniu dziury o średnicy 0,5cm, oddaniu do tapicera i o tym jaka to jest błahostka chyba nie mają pojęcia o tym co piszą. Żeby to naprawić należy po pierwsze zamówić w ASO materiał którego cena przewyższa wartość fotela w dobrym stanie znalezionego na allegro (1m2 około 500zł). Następnie oddać auto do tapicera który też za darmo tego nie zrobi, a do końca nie wiadomo czy będzie to wyglądało profesjonalnie. Dlatego ja polecam poszukać na allegro fotela w dobrym stanie (może być z anglika) i wymieniać cały fotel, ewentualnie możesz poszukac zawsze tylnej kanapy w czarnej alcantarze i materiał z niej wykorzystać na przeszczep do swojego fotela. W innym wypadku się to po prostu nie opłaca.
W końcu jakaś normalna wypowiedz osoby która ma pojecie o kosztach zrobienia tej dziurki dziękuje ci bardzo bo może w końcu zejdą z komantowania 0,5cm dziurki w fotelu a zaczna komentowac mój samochód. Kolor na środek alu jeszcze nie jest wybrany mysle nad czarnym bo by ładnie współgrał z czarnym dachem, jest wille swietnych kolorów ale niewiele pasuje do srebrnego