Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
trzeba wziąć pod uwagę że to są zupełnie inne auta pod względem użytkowym i technicznym. jeden to turbo, drugi wolnossące v8... jeden quattro drugi napęd na tył. Do tego m3 jest bardziej funkcjonalne. Za to rs można taniej zrobić na rakietę . Ja jako wieloletni zwolennik BMW, powiem szczerze że nie wiem co bym wybrał. Jeździłem prawie wszystkimi bmw produkowanymi od 87 roku. nową m3 nie, tylko 335i która miała 380KM i fajnie się to zbierało. nie miałem okazji jeździć TT z podobną mocą co TT RS także nie mam porównania. Ale jako obecny fan napędu na 4 łapy, wybrałbym raczej TT :P
Hej
Dokładnie mam podobnie. Dosłownie od zawsze jeździlem bmw Teraz mam x5 40d i poprostu brakuje mi czegoś żeby czasem mocniej przycisnąć, usłyszec prace silnika i wydechu Na + audi wpływa także 4x4 . Nie chodzimi mi wcale (przynajmniej na chwile obecną) o jekies kosmiczne dłubanie na 500km ale mieć fajne sprytne autko żeby czasem pojechać na tor albo normalnie do pracy. Ta od Wajdemara to auto ich klientki i nie stoi na placu. Jest mozliwośc umówienia się na ogledziny i ewentualna jazdę próbną ale juz dwa razy probowałem i albo ona nie może albo ja .

Pozdrawiam