Cytat Zamieszczone przez lambo Zobacz posta
nie :P jeśli zuczek jest lepszy od Ciebie to powinien lać M3 e46 342 konne a nie porównywać się do 328 bo te 2 modele dzieli przepaść Jaaqob jaka jest waga twojej tt ? tylko z wagi nie z dowodu u mnie w dowodzie 1400 na wadze 1580 jak i każdej e46
Generalnie nie wiem za bardzo czym się tam tak "jarasz" i upatrujesz w tym moim onboardzie, jedzie ok ale bez szału a, że seryjna 225 nie ma szans no to chyba raczej nic nowego. Czy żuczek będzie szybszy ode mnie nie wiem obstawiam, że tak z uwagi na większą moc no chyba, że jego super szybka prawa ręka okaże się wolniejsza od DSG ale tak czy inaczej dużej różnicy nie upatruję. Co do Gdańska to uczepiłeś się jak rzep psiego ogona tam nie było normalnych warunków do ścigania a co do tajemnic to dla przykładu Michał tam startował w konkurencji seryjna TTRS 340PS a tak naprawdę ma 520 więc sam widzisz

Jak tak bardzo masz ochotę sprawdzić czy wskazówki na YT sobie nie przyspieszyłem zapraszam staniemy na kresce na jakieś długiej prostej i zrobimy race do 200 sprawdzisz na własne oczy Tak czy inaczej osobiście obecny wynik nie uważam za nic specjalnego bo szczycić się będę mógł dopiero po planowanych modach