Pokaż wyniki od 1 do 15 z 181

Wątek: rozpoczęcie sezonu na bemowie (22.kwiecień 2012)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    trochę fotek mojego kolegi:
    https://plus.google.com/photos/10488...76549649237489
    doczytałem także wątek o "lansowaniu" CS , ja logo ich nakleiłem bo dostałem breloczek , sam w sobie mi się podobał a przy kolektorze miałem pustego miejsca także nakleiłem aby było ciekawiej, żadne lansowanie, naklejki poszły także pod maskę (razem z innymi firmami) także w cale nie promuję jakoś mega, na aucie nie mam nic w przeciwieństwie do innych i ja nic nie chcę mieć, no chyba że 1.6 na które wciąż ludzie się nabierają hehe
    odnośnie tego czy to Ich zasługa to uważam że auto jest dobrze wystrojone, gadałem z Patem i powiedział że jak chce to mogę się bawić z boostem (oczywiście bezpiecznie przy pomocy vaga) ale że i tak mi to nic nie da;/ procedurki bardzo fajne mi wgrali. Ale mechanike jak wiecie robiłem sam, gdyby robiła to ta lub jakaś inna firma to zapewne pojechałbym na zakończenie sezonu;/ Niestety takie są fakty , ale na szczęście mogłem to sam sobie ogarnąć i jeszcze ogarniać bo jakieś tam mini poprawki bedę czynił.
    Odnośnie mojego czasu Pat stwierdził po filmiku że biegi do dupy wrzucałem, trochę mnie to zdenerowało bo jakoś one szybciej nie chciały wchodzić, no chyba że miałbym urwać lewarek;/ a jednak pomimo poprawnego usztywnienia silnika ustawię linkina nowo i jeszcze się okaże czy można było by to poprawić szybciej przepinając biegami bo faktycznie nie wchodziły tak mega szybko a tutaj można by faktycznie coś urwac

    także ja nie napisałem że s4 nie pojechało bo rogal źle wystroił auto, nic takiego bo skąd ja to niby miałbym wiedzieć. Problem polegał na niedokładnym ogarnięciu szczegółów co niestety sporo tunegów czyni, ja też przecież robiłem poprawki różnych rzeczy w aucie bo przecież fura nie od razu była zrobiona na tip top;/ a jak napisałem o tym na forum gdzie większość tego nie robi to na innym forum napisano że mam gruza itp a ja po prostu wolałem szczerze napisać że coś tam musiałem poprawiać niż pisać że jest "zajebiście" itp a potem na zawodach dać ciała ale to chyba logicznie że lepiej nie pisać że jestem zajebisty och ach tylko udowodnić to na właśnie tego typu okazjach(aczkolwiek ja nie uważam żebym dokonał cudu, wykonałem plan minimum taki jaki założyłem a do maksimum troszkę jednak zbrakło)

    oj tam sie rozgadałem ma ktoś wiecej fot?
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-04-2012 o 20:44

Podobne wątki

  1. FILM - rozpoczęcie sezonu 2016 klubtt.pl
    Przez ŻONA ŻUCZKA w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 16-07-2016, 23:01
  2. KONKURSY Rozpoczęcie Sezonu 2016
    Przez Kozi w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 06-06-2016, 11:28
  3. Rozpoczęcie Sezonu 2013 Lipno Zapraszamy.!!!
    Przez Kubao135 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 20:23
  4. Rozpoczęcie sezonu 2012 lipno!!!!!!!!!!!
    Przez Kubao135 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 28-04-2012, 22:55
  5. 28 KWIECIEń Otwarcie sezonu? moze by sie tam spotkać?
    Przez Magik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-04-2007, 17:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •