Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 181

Wątek: rozpoczęcie sezonu na bemowie (22.kwiecień 2012)

  1. #136
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Filmy ze startów już wczoraj powinny być zamieszczone (: Cała chałupa KlubTT czekała, aż ich rycerze wrócą z pola walki :P

  2. #137
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    O kurcze, Mari, całkiem inny samochód

  3. #138
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm czasów jeszcze oficjalnych nie mam, mój najlepszy to 12.3 (et) pozostałe były deko większe , tym razem nie było problemów z RT bo sprzegło nowe , już się dotarło( przez chwile miałem obawy że jednak nie jest takie super ale po 3-4 malych przypaleniach klei super) także auto chyba poprawnie startowało:P
    No mój czas nie jest jakiś super rewelacyjny ale kompromitacji nie było Dużo teoretycznie mocniejszych aut pojechało słabo albo całkowicie nie podobało.
    Była calibra z mikey garage która jest bi turbo z napedami takie jak my mamy ,moc 550 a robiła 14 tki czy jakoś tak :P
    nawet golf proturbo nie wiem czy złamał 12tkę (Daniel wrzucił 2 filmiki z przejazdów gdzie ET to 12.08 i 12.28 więc pomimo 590KM i 720NM nie tak wiele lepiej niż ja :P) ale oficjalnych wyników nie ma jeszcze na stronie:P
    Kolega Colo od audi a4 też był lecz procedura startu którą wgrał GTO chyba całkiem była do bani bo auto zamulało i najlepszy czas to tylko 13.2, a szkoda bo auto też jest szybkie
    Auto z MR motors które składał aw69 (u nas racer69 ) niestety nie pojechało nic bo spadały złączki itp, dziwne skoro fura już upalana z miesiąc lub 2 i nagle na bemowie auto przy 3 próbach mogło przehechać góra 300m na pełnym ogniu robiąc tylko jedną niską 15tkę, a pozostałe czasy na poziomie 20s;/...szkoda bo kreski tam były srogie (500km i 570NM a na bemowie słyszałem że nawet 530km) i liczyłem że uda się zmierzyć "kompotowe" konie vs "rogalowe" ale niestety widać że warto czasem w auto włożyć "3 worki kasy" i pojechać na miarę swoich możliwości niż 1 worek i nie pojechać wcale, ale może na następnej imprezie auto pojedzie tylko że pewnie mnie tam już nie będzie bo jakoś nie mamnapinki na śmiganie w kółko po prostej:P
    Podsumowując czas niby taki bez szału ale porównując do innych aut które na papierze są sporo mocniejsze wypadłem chyba całkiem dobrze
    Filmików ja nie mam ale było sporo osób co nagrywało moje starty i nie bawem zapewne wrzucą także sam jestem ciekaw jak to wszystko wygląda
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-04-2012 o 10:22

  4. #139
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zanim pojawią się filmy to napisz z jakimi autami stawałeś i jaki był rezultat
    Myślę też że nie ma potrzeby tak konfrontacyjnie porównywać z innymi bo i tak widzieli i wyciągną wnioski
    W jakiej konfiguracji startowałeś , może być na PW jak nie chcesz oficjalnie wszystkiego zdradzać ..





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #140
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    hmm czasów jeszcze oficjalnych nie mam, mój najlepszy to 12.3 (et) pozostałe były deko większe , tym razem nie było problemów z RT bo sprzegło nowe , już się dotarło( przez chwile miałem obawy że jednak nie jest takie super ale po 3-4 malych przypaleniach klei super) także auto chyba poprawnie startowało:P
    No mój czas nie jest jakiś super rewelacyjny ale kompromitacji nie było Dużo teoretycznie mocniejszych aut pojechało słabo albo całkowicie nie podobało.
    Była calibra z mikey garage która jest bi turbo z napedami takie jak my mamy ,moc 550 a robiła 14 tki czy jakoś tak :P
    nawet golf proturbo nie wiem czy złamał 12tkę (Daniel wrzucił 2 filmiki z przejazdów gdzie ET to 12.08 i 12.28 więc pomimo 590KM i 720NM nie tak wiele lepiej niż ja :P) ale oficjalnych wyników nie ma jeszcze na stronie:P
    Kolega Colo od audi a4 też był lecz procedura startu którą wgrał GTO chyba całkiem była do bani bo auto zamulało i najlepszy czas to tylko 13.2, a szkoda bo auto też jest szybkie
    Auto z MR motors które składał aw69 (u nas racer69 czy jakoś ten co tak robił mi pojazdy że moje auto to się nie nadaje chyba że poskładam od nowa) niestety nie pojechało nic bo spadały złączki itp, dziwne skoro fura już upalana z miesiąc lub 2 i nagle na bemowie auto przy 3 próbach mogło przehechać góra 300m na pełnym ogniu robiąc tylko jedną niską 15tkę, a pozostałe czasy na poziomie 20s;/...szkoda bo kreski tam były srogie (500km i 570NM a na bemowie słyszałem że nawet 530km) i liczyłem że uda się zmierzyć "kompotowe" konie vs "rogalowe" ale niestety widać że warto czasem w auto włożyć "3 worki kasy" i pojechać na miarę swoich możliwości niż 1 worek i nie pojechać wcale:P
    Podsumowując czas niby taki bez szału ale porównując do innych aut które na papierze są sporo mocniejsze wypadłem chyba całkiem dobrze
    Filmików ja nie mam ale było sporo osób co nagrywało moje starty i nie bawem zapewne wrzucą także sam jestem ciekaw jak to wszystko wygląda

    Gratki z tym jechaniem po MR to czuję się lekko obrażony bo sam mam program robiony w MR i auto jeździ :P Ja rozumiem, że PAT z Compsportu daje rade ale nie lansujcie tak tylko jednej osoby negując innych. Inna sprawa, że terminy ma jak widać już półroczne i szczerze mówiąc raczej się nie zdecyduję na wymiane turbo u niego bo nie wyobrażam sobie, że mógłbym pół roku czekać na auto :/

  6. #141
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    auta to prosie turbo , na starcie byłem pierwszy ale potem niestety mnie objechało, ale auto mocne bo chyba jechało nawet wfinale (porsche turbo biało czarne czy jakoś tak)
    potem była jakaś czarna corvette ale jej to nawet nie zobaczyłem bo od razu została w tyle a w trakcie jazdy nie patrzyłem w lusterka więc nie wiem ile;/
    było jeszcze s4 robione przez proturbo które miało 400km i 500+NM(gadałem z właścicielem) ale tutaj też raczej bez problemów bo od razu wygrałem
    Ostatni przejazd to toyota mr2 chyba , na początku prowadziłem ale tuż przed samą metą auto mnie prześcigneło, to był ostatni najlepszy przejazd i po przepięciu na 4 bieg auto dostało chwilowej zamułki i właśnie w tym momencie tamto auto wskoczyło przede mnie:P ale tamta toyota zrobiła nawet dobrą 11tkę więc potencjał musiało mieć .
    żeby auto nie złapało chwilowej zamółki to być może bym jeszcze urwał z 0.1s bo to byl akurat najlepszy przejazd;/ a może i nie ale pamiętam że wpiąłem 4 bieg i auto zaczęło ciągnąć deczko później niż po puszczeniu sprzęgła;/
    Jechałem na MBC properfect (a słyszałem że one czasem mogą się przyciąć i może dlatego w tym ostatnim przejeździe auto coś tam się zawachało;/) bo na tym mbc doładowanie jest stabilniejsze niż na n75, gruszka to oczywiście ta miekka więc z doładowaniem nawet jak bym chciał poszaleć to bym nie poszalał ale nie napinałem się bo na drodze i tak nie planuję nie wiadomo ile dmuchać z racji tego że auta używam na codzień :P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-04-2012 o 14:51

  7. #142
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Filmiki wgrywają się już nie będzie to jakaś rewelacja jakościowa bo z aparatu ale przejazdy Pawła są
    Tempo może i nie za szybkie ale po wczorajszym długim spotkaniu bo od 7 do 20 miałem dosyć wszystkiego i po lekkim poparzeniu słonecznym po powrocie do domu ujrzałem białą salę.
    Nie dramatyzuj Jaaqob, bo co innego jest wgrać gotowca, a co innego robić auta kompleksowo i je wystrajać i tutaj auto z tej stajni poległo, czyli s4 530hp, auto Colo jechało ale problemy ze startem, chociaż na tle s4 było rewelacyjne, ale sporo poniżej oczekiwań, tam stroił znowu GTO, wszystkie auta z Compsportu dawały radę.
    Paweł widać skromniutki na forum, w realu mniej he he, powiem wam ze mocno liczyłem na jego TT, bo zawsze obstawiałem jego stronę, co w świadku motoryzacji było ciężkim doznaniem, ze względu na ataki jakie na niego przeprowadzano, również i na tym forum, panowie którzy to czytają powinni zachować się po męsku chociaż, pogratulować świetnych wyników, powtarzalne niskie 12 zero awarii i finisz na najważniejszej imprezie, a nie szereg filmików z Yotube jak to auto nie zapina.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #143
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Zuczek, wiem przy czym zaczyna się mocny lans jednego tunera. Myślę, że wnioski powinniśmy wyciągać sami a nie w formie ciągłej reklamy bo wg tego to rozumiem, że już nikt inny w kraju nie ogarnia tematu i rozumiem, że sam niepotrzebnie wywaliłeś mnóstwo kasy idąc do Unitronica? Żeby nie było nie czepiam się niczego i gratuluje wyników Pawłowi gdzie też mu kibicowałem i jego projektowi bo włożył w niego mnóstwo czasu, kasy serca i mu się należy.

    Inna sprawa, że na projekcie Pawła powinno być logo PAWEŁ a nie Comsport bo jednak sam Paweł praktycznie wszystko zrobił
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 23-04-2012 o 11:01

  9. #144
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692

  10. #145
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692

  11. #146
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Pełne foto bez zmian rozdzielczości rówież sie uploaduje troche tego jest ale postanowiłem wrzucić wszystko co cyknoLem

  12. #147
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Ja się zapisałem ale nie wpadłem przez podejrzenie malarii:/ a tu się okazuje ze cała swita Club TT pojechała ... Eh
    obejrze filmiki jak Dörte lepsze lacze
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  13. #148
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 23-04-2012 o 12:31
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #149
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

  15. #150
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    ..... no to teraz Paweł musisz zmieninć stopke w postach

Podobne wątki

  1. FILM - rozpoczęcie sezonu 2016 klubtt.pl
    Przez ŻONA ŻUCZKA w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 16-07-2016, 23:01
  2. KONKURSY Rozpoczęcie Sezonu 2016
    Przez Kozi w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 06-06-2016, 11:28
  3. Rozpoczęcie Sezonu 2013 Lipno Zapraszamy.!!!
    Przez Kubao135 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 20:23
  4. Rozpoczęcie sezonu 2012 lipno!!!!!!!!!!!
    Przez Kubao135 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 28-04-2012, 22:55
  5. 28 KWIECIEń Otwarcie sezonu? moze by sie tam spotkać?
    Przez Magik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-04-2007, 17:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •