Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
Autko sprzedaje użytkownik Grzegorz G.
Koledze VanWave chodzi o forumowicza Grzesiek G - również miałem z nim problemy

VanWave - PW
Pozdrawiam

Nie opowiadaj głupot Pat, nie dosc ze biegałem za Twoimi spręzynami do znajomego mechanika który nimi handluje, jescze masz pretensje i mówisz o problemach. Kase wysłałes to prawda ale to nie ode mnie zalezało czy je dostaniesz na nastepny dzien czy za tydzien... Nie mam zadnych czesci do TT, jedynie tylko w formie przyjacielskiego gestu je tutaj wystawiłem. Jeszcze zawracasz głowe dzwoniac nawet na domowy po kilka razy dziennie i rozmawiasz uparcie o czesciach i transakcjach z ludzmi którzy nie mają o tym pojecia.

Ale przejdzmy do sedna sprawy, miałem teraz duzo spraw na głowie i musiałem wszystko ogarnąc prosiłem rodziców zeby nadali Ci przesyłke jescze raz ale ciagle jest u mnie w domu. Jesli chcesz moge ją nadac albo oddac Ci kase, tylko prosze Cie nie badz drugim Patem i nie rób ze mnie złodzieja, bo przesyłke nadałem i jak chcesz znajde potwierdzenie ... czemu nie doszła za pierwszym razem tego nie wiem. Napisz mi Pw co zrobic z tą akcją

Ps. Malina nie wyciagaj pochopnych wniosków, i nie siej fermentu jak nie masz pewnosci co do tego co piszesz

Wysyłałem nie raz rózne czesci dla kolegów z forum, robiłem tu rózne transakcje, pozyczałem wymieniałem i nigdy nie było problemu.