Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
Wlasnie o tym pisalem kilka postow wyzej. Takie nieslychane wiesci bardzo sie "niosa". Jesto to jednak promil przypadkow, w ktorych niezapiete pasy komus uratowaly zycie. Dlaczego z tym walczycie? Dlaczego nie chcecie byc cywilizowani? Dlaczego jak w PL konczy sie na jezdni jeden pas, to Ci stojacy na tym glownym nie wpuszczaja tych z bocznego majac ich za CHAMOW, ktorzy chca sie wcisnac? W rozwinietych krajach wjezdza sie na tzw. jodelke
Z tym wpuszczaniem to bywa różnie i np. u mnie są dwa takie skrzyżowania gdzie droga zaraz za skrzyżowaniem się zwęża z lewej strony i jest to oznakowane. Wygląda to tak, że na prawym pasie jest kolejka aut (w tym i ja zawsze stoje) a na lewym pasie ustawiają się cwaniaki żeby się tylko zaraz wepchnąć. Jak stoję na światłach jako pierwszy ten z lewego pasu nie ma szans nigdy ich nie wpuszczam chyba, że jest z innego miasta bo reszta to wielkie cwaniactwo. Ja stoję 15 minut w korku grzecznie jak należy a taki cwaniak z lewej strony pcha się zamiast czekać jak wszyscy.