Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
mi na szczęście nic,tylko zatrzymali dowód
ale w ogóle podejście policjanta... masakra
np. "dzień dobry kontrola drogowa , prosze o dowód,prawko,oc " grzecznie mu daje wszystkie kwity, po chwili
"ok zgadza się,dobrze proszę pana, za chwilkę przyniosę pokwitowanie zatrzymania dowodu" - nie zczaiłem na początku, posprawdzali mnie na face nk i gdzie tam sie jeszcze dało widziałem w lusterku że w ogóle zadowoleni, fajnie itd klimat , udupili chłopaka itd jest dosko ...
no i przychodzi i daje mi do podpisania, ja się pytam ale o co chodzi, a ten że pole widzenia a tu szyby przyciemnione itd itp (co się zgadza)
ja mówię, że nawet się pan nie spytał czy mam jakiś atest,a może tak było fabrycznie itd , a on "no tak zgadza się"
a ja dodałem "czyli z góry było wiadomo, że zabieracie mi dowód" -- " no tak dokładnie"
na złość pokwitowanie dające mi czas do dziś do 24 tej (zatrzymanie ok 17stej) więc ****A za przeproszeniem mogłem zrobić
a i zapomniałbym - " sam pan decyduje,zabieramy albo pan teraz zrywa folie" - WTF ? gdzie ? zatrzymali mnie wnet na skrzyżowaniu,zajebiście ruchliwa droga dojazdowa do marketu (10 m dalej jest wielki parking tesco,ale mnie musieli jebnać prędzej,zrobić pokazówe na sygnale i kogucie) a ja miałem sobie Ku**a tam cytuję "zdzierać" folie? no ludzie....
czy to jest normalne zachowanie policji? nie neguje w tym momencie kodeksu drogoweg,przepisów co do szyb itd bo co do tego to mają 100% racji,ale chodzi o całą resztę!...
dobra sorki za OT, kończę temat , wszystkiego nie opisze i tak do końca bo mnie zaraz rozj***e


Wydaje mi się że trochę przesadzasz... Przede wszystkim jaki atest chciałeś pokazać policjantowi, jak szyby boczne i przednia nie mogą być w ogóle przyciemniane z uwagi na to że fabrycznie spełniają wymagania odnośnie przepuszczalności światła, nie ma na nie żadnych atestów. Powiem Ci tylko tyle że policjant wykazał swoją dobrą wolę że pozwolił Ci tą folię zerwać i że chciało mu się czekać aż to zrobisz, a Ty zamiast z tego skorzystać (zerwanie folii trwa jakieś 2 minuty) i odjechać z dowodem, olałeś go, folię i tak zerwiesz, a będziesz miał tylko trochę latania po urzędach, stacjach diagnostycznych (o kosztach badania już nie wspominając). Sorry panowie ale jak czytam Wasze posty na temat przejść z policją to nie jestem po Waszej stronie, wręcz przeciwnie, zachowujecie się dokładnie tak jakbyście zasługiwali na te mandaty i problemy które sami sobie tak na prawdę generujecie. Jeżeli wiesz że masz już 15 punktów karnych a policja jest na Ciebie cięta to zapnij te pier****ne pasy, jeżeli wiesz że masz przyciemnione szyby których nie można mieć przyciemnionych to weź to człowieku na klatę, a nie wypisujesz że policja się na Ciebie uwzięła, zrobili pokazówę itp. Z policją nie wygracie, zwłaszcza że coraz bardziej widać że nie macie racji.