Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
W tym momencie nie wiesz co mówisz. 2 lata temu miałem zabrane prawko , strzeliło mi 28 pkt . Nie wiem jak długo posiadasz uprawnienia ale ja po 8 latach od egzaminu miałem swój styl jazdy - nie koniecznie "po myśli" egzaminatorów. Zdawać egzamin ponownie to makabra , nie polecam tego nikomu , nie chciałbym przechodzić przez to jeszcze raz. Dlatego radzę Ci na spokojnie poukładać sobie wszystko w głowie i zastanowić się czy warto,bo nie chciałbym odpowiadać w kolejnym poście "a nie mówiłem" .
Rozumiem Twoją sytuację bo ja mieszkam w totalnym zadupi które słynie głównie z reportażów na temat Policji w programie "express reporterów" i wierz mi, że to co Ty opisujesz to jest zabawa w porównaniu co za akcje ja przechodziłem. Fakt, że zdrażniłem ich kilkakrotnie nie zatrzymując się do kontroli smigając na jednym kole ścigawką,czy też jak pomykałem 2 paczki na 80tce. No ale mniejsza o to, nie rozpisuje się bo każdy może to przeczytać a różni ludzie tu zapewne bywają...
Życie nauczyło mnie jednego - z nimi nie wygrasz , musisz się z tym pogodzić. Pamiętaj, że im więcej cwaniakujesz tym bardziej się pogrążasz i uwierz mówi Ci to ktoś kto kiedyś miał identyczną postawę jak Ty
Powodzenia
Niestety on popełni ten sam błąd bo uczymy się niestety na własnych błędach.

EDYCJA ---------- Post dodany 16:15 20-03-2012 ---------- EDYCJA

Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
Dołączam się do wypowiedzi użytkowników.

Daj sobie lepiej na luz singl0r, z nimi nie wygrasz, jesteś na przegranej pozycji no chyba, że masz znajomości w Policji, to wystarczy jeden telefon...
Ale ja do takich osób nie należę, mandaty trzeba płacić grzecznie bo w innym przypadku odechce Ci się wszystkiego, sam sobie robisz szkody i problemy, jak ich masz za mało to idź przekop hektar ziemi szpadlem to się rozładujesz emocjonalnie.

Walka z nimi jest bez sensu. Do policji podchodź spokojnie, zaczynaj rozmowę od "sierżancie" , "panie władzo". Rozmawiaj z szacunkiem, grzecznie "dzień dobry" i nie tłumacz się! Policja kocha jak przepraszasz i przyznajesz im rację. A zwłaszcza uwielbiają jak błagasz ich Z policją trzeba dobrze gadać to wyjdziesz nawet bez mandatu

Życie jest od tego żeby sobie je ułatwiać, a nie utrudniać. A jak im podpadniesz to zmiana samochodu tylko pomoże zwłaszcza jak jeździsz tak wyróżniającym się autem jak TT.

Jak teraz się tego nie nauczysz, to dojdziesz do tego sam z czasem. Z systemem się nie walczy.


Pozdrawiam.
W pełni się z tym zgadzam.