Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 396

Wątek: Jaqob - TT 2.0 TFSI

  1. #91
    Awatar malik
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    326
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Moro blue
    Posty
    93
    Mało kogo stać na oryginalne i nowe graty z ASO i kompletuje się części głównie na allegro i ebay.

    Taki zderzak z oryginalnym grillem TTS i hokejem wyczaiłem w dobrej cenie i taki jest.

    Nie mam pojęcia dlaczego brakuje zaślepek ale prawdę mówiąc nigdy mi to nie przeszkadzało. Przez pewien czas myślałem nawet, że nie ma zaślepek bo w TTS są dwa intercoolery po bokach.

    Z oryginalnego bodykitu TTS poza zderzakami doszły oczywiście też: progi, lusterka alu, gałka zmiany biegów, przednie lampy.

    Oprócz progów oraz dokładki tylnej TTS (wcześniej była od 3.2V6) wszystko kupione na serwisach aukcyjnych.

  2. #92

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Z tego co piszesz to ostro bity przodem jak tyle wymieniane .

    Nie no żartuje

  3. #93
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Jak wszystkie przesyłki dotrą na czas to w piątek będzie zamontowane. Też jestem ciekaw jak bardzo pięknie będzie wyglądać bo siła hamowania to będzie pewnie niczym przeciążenia w myśliwcu
    Fajnie by było ale opony mają swoje ograniczenia, ABS bedzie miał co robić, przy takich hebelkach, to by się laczek szerszy przydał, no i ciekawy jestem czy pompa podoła, chodzi o wykorzystanie pełnego potencjału zacisku, reasumując szerokie kapcie wydajna pompa plus duży zacisk daję pełny sukces, inaczej to sztuka dla sztuki.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #94
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Fajnie by było ale opony mają swoje ograniczenia, ABS bedzie miał co robić, przy takich hebelkach, to by się laczek szerszy przydał, no i ciekawy jestem czy pompa podoła, chodzi o wykorzystanie pełnego potencjału zacisku, reasumując szerokie kapcie wydajna pompa plus duży zacisk daję pełny sukces, inaczej to sztuka dla sztuki.
    Zuczek, identyczne są w TTRS taka sama pompa, takie same laczki wiec sztuka dla sztuki to nie wiem czy to jest chce mieć takie i będę miał takie

  5. #95
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie sugeruje że robisz coś zle, chodzi o pewne ograniczenia to tak jak 500hp w ośce, a gdzie sprawdzałeś że pompa jest taka sama, jeżeli tak jest to znaczy że rezerwy posiada, sama zmiana tarczy spowoduje że już odczuwalna poprawa będzie bo zwiększy się moment oddawania energii.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #96
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie neguje że robisz coś zle, chodzi o pewne ograniczenia to tak jak 500hp w ośce, a gdzie sprawdzałeś że pompa jest taka sama, jeżeli tak jest to znaczy że rezerwy posiada, sama zmiana tarczy spowoduje że już odczuwalna poprawa będzie bo zwiększy się moment oddawania energii.
    No ja wiem, że są ograniczenia zgadzam się tyle, że nie oznacza iż nie warto sobie takich zacisków zamontować zresztą sam masz podobne więc wiesz ile dają radości

  7. #97
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    każde ograniczenia można złamać będzie dobrze dla mnie wpasujesz wszystko ładnie powodzenia

  8. #98
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Tu chodzi o coś innego Panowie
    Takie same ciśnienie podawane na 4 lub 6 mniejszych tłoczków zrobi lepszą robotę niż podawane na jeden większy .
    Jedyne co musowo musisz dodać to linki w stalowym oplocie ale o tym to już pewnie wiesz
    Poza tym zyskuje się na precyzji hamowania dzięki kilku tłoczkowemu zaciskowi .









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #99
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Tu chodzi o coś innego Panowie
    Takie same ciśnienie podawane na 4 lub 6 mniejszych tłoczków zrobi lepszą robotę niż podawane na jeden większy .
    Jedyne co musowo musisz dodać to linki w stalowym oplocie ale o tym to już pewnie wiesz
    Poza tym zyskuje się na precyzji hamowania dzięki kilku tłoczkowemu zaciskowi .









    Pozdrawiam
    Wiem o linkach przy czym z tym jest o tyle taki problem, ze muszę 3 tygodnie czekać na przesyłkę. Czy do tego czasu nie mogę jeździć na seryjnych? Coś się może stać?

  10. #100
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    możesz możesz zapewne skuteczność hamowania będzie nieco gorsza niż na stalowych(ale na pewno ogólnie duzo lepsza niż na serii)
    odnośnie siły hamowania to liczy się powierzchnia tłoczków , im większa tym większa siła dociskająca klocek przy takim samym ciśnieniu w przewodach
    odnośnie średnicy to im większa średnica tym większy moment siły przy tym samym docisku
    generalnie większa średnica więcej tłoczków to same +
    do tego dochodzi większa precyzja docisku tak jak pisał Arttur i lepsze odprowadzanie ciepła tarcz:P
    podsumowując będzie stawać dęba i opony łatwo nie bedą miały:P

  11. #101
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    możesz możesz zapewne skuteczność hamowania będzie nieco gorsza niż na stalowych(ale na pewno ogólnie duzo lepsza niż na serii)
    odnośnie siły hamowania to liczy się powierzchnia tłoczków , im większa tym większa siła dociskająca klocek przy takim samym ciśnieniu w przewodach
    odnośnie średnicy to im większa średnica tym większy moment siły przy tym samym docisku
    generalnie większa średnica więcej tłoczków to same +
    do tego dochodzi większa precyzja docisku tak jak pisał Arttur i lepsze odprowadzanie ciepła tarcz:P
    podsumowując będzie stawać dęba i opony łatwo nie bedą miały:P
    Ok dzięki bo się wystraszyłem, że może przewody pękną czy cuś

  12. #102
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    odnośnie średnicy to im większa średnica tym większy moment siły przy tym samym docisku
    generalnie większa średnica więcej tłoczków to same +
    dla przykladu rowery nie koniecznie juz wyczynowe ((bez jaj )) posiadajac hamulce tarczowe - z tarcza 160 - po zamianie jej na 180 sila hamowania jest o 30% juz wieksza a zakladajac 203 kolejne 30% i to tylko na jednotloczkowych plyn dot5.1 zakladajac dwutloczkowe kolejne 30% a zakladajac jeszcze tarcze ventidiski lub ceramiczne i to nie sa moje widzi misie ale tak jest ((na temat rowerkow mam akurat cos do powiedzenia )) jak to ma sie w autach - podobnie ??
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 21-03-2012 o 16:10
    I TT

  13. #103
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ok dzięki bo się wystraszyłem, że może przewody pękną czy cuś
    Jedyna niedogodność to więcej roboty, bo dwa razy trzeba procedurę odpowietrzania robić.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #104
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jedyna niedogodność to więcej roboty, bo dwa razy trzeba procedurę odpowietrzania robić.
    Spoko i tak będzie to robił mój mechanik więc to on się narobi Odnośnie odpowietrzania to w DSG jak na P czy N wrzucę to tak jak w manualu na luz? Tak samo się wciska pedał hamulaca przy odpowietrzaniu jak w manualu?

  15. #105
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    to bez znaczenia bo i tak to robisz na wyłączonym silniku:P przynajmniej u ojca działaja normalnie

Podobne wątki

  1. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06
  2. TT mk2 2.0 tfsi
    Przez bolek80 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2017, 09:07
  3. TT tfsi vs bmw e36 4,4
    Przez bolek80 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:18
  4. Silnik 2.0 TFSI w Mk 1
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-10-2014, 22:32
  5. 1.8 tfsi
    Przez wujekrudi w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •