Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
Świadomie pchać się pod zakaz, bo wszyscy tak robią i to jeszcze pod komendę?
Nie pod komendą, po prostu perfidnie zauważyli między innymi moje auto stojące tam i czekali, bo tyle mają do roboty

Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
Pewnie za wiele TT nie masz w mieście, dlatego nie ma się co dziwić, że ze sobą rozmawiają, zwłaszcza jak ktoś podskakuje i nie przyjmuje mandatu.
TT w całym powiecie miechowskim jest tylko jedno, moje.

Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
singl0r skoro masz (jeszcze) prawko to wychodzi ze masz min. 18 lat, Twoje posty dotyczace Policji wygladaja natomiast na jakies 12-13 swieczek na torcie,
odszczekujesz sie przy kazdej okazji mundurowym, a pozniej zdziwienie ze grzywna wpadnie? no ale co tam za mandat zaplaci mama bo jestes na utrzymaniu? czad, jest sie faktycznie czym pochwalic...
inna sprawa, ze jeszcze raz natkne sie na Twoje "psy" w jakims poscie a osobiscie poprosze administracje o jakis urlop, bo nijak pasuja te epitety do poziomu forum i piszac dosadnie mocno mnie to juz wkur**a
milego
O ile wiem, nie każdy musi darzyć sympatią "policję" niezależnie od tego ile ma lat chyba, nie? Szczególnie tą u mnie, jak miałem tą kontrole przechodziła grupka osób drąc japę w kierunku policji "JEBA... POLICJE" etc - dosłownie "śpiewali" przez dobrą minute - udali, że nie słyszą Ta u mnie musi sobie wyrobić czymś statystyki, no niestety. No raczej tylko na papierze jestem na utrzymaniu rodziców, bo daję rade bez ich kasy i na swoje przyjemności zarabiam sobie sam, tak samo nikt nie płaci za mnie grzywn/mandatów - tak więc daruj sobie.