Cytat Zamieszczone przez haps Zobacz posta
Tommo, dobry przyklad dales z tym kwietniem. Nie wiedziałem, że to działa w taki sposób. Mysłałem że bez znaczenia jest kiedy idzie się na taki kurs, a pule punktów zdejmą taką jaką przyznali czyli 10, a nie 4 jak piszesz..

Coś czytałem że ten kurs ma zostać zlikwidowany, alę watpie aby odcieli sobie takie źródło dochodu..

Tak jest, mam na to żywe dowody wśród znajomych

A kursy wątpię, żeby likwidowali. Nie jest w interesie państwa, żeby zabronić nam jeździć. W ich interesie jest wyciągnięcie od nas "haraczu" w postaci mandatów, kursów redukujących punkty. Co im po tym, że Ci zabiorą uprawnienia, jak wtedy nie pojedziesz pod dystrybutor z któego 3/4 dochodu należy do nich
Opcja ze zdjęciem z fotoradaru bez punktów za symboliczne 500zł też jest dobrze przemyślana (załóżmy że Singl0r dostaje teraz fote, gdzie przekroczył prędkość o 35km/h i proponuje mu się mandat w wys 300zł i 6pkt. Specjalnie dla niego jednak przygotowana jest opcja- nie jestem w stanie wskazać kto prowadził, wieć płacę 500 i nie mam pkt'ów

Ja jakiś czas temu dostałem foto- "na szczęście" przekroczyłę więcej niż 50, więc nie miałem rozterki czy mniejszy mandat i punkty czy większy bez, bo i tu i tu był 500

Pozdrawiam