Pamiętacie, jak na naszym mini-zlociku rozmawialiśmy o czymś większym... oficjalnym zlocie z całej Polski?

Do drzwi puka już wiosna, także rozbijajcie świnki skarbonki albo zacznijcie wrzucać do skarpety po 5 zł dziennie, żeby było na benzynę))

Szukałam jakiegoś fajnego miejsca i wyobraźcie sobie, że dostałam propozycję, aby zrobić zlot TT wspólnie z... biciem rekordu najdłuższej kiełbasy... w Karczewie. Ta... także szukam dalej


Na razie jest tak:
Zlot można zrobić np. tu: Karczma Człekówka - wesela, konferencje, komunie, imprezy, chrzciny <- gdzie kiedyś miało taki zlot Porshe.
Albo gdzieś w Otwocku wielkim - jeszcze nie wiem gdzie.

Nie wiem też czy wiecie, ale mamy coś takiego jak Miss Ziemi Otwockiej i myślałam, żeby to połączyć. Wtedy będą i piękne samochody i piękne dziewczęta A poza tym, będziemy mieć telewizję: Pixel no i pewnie Linia TV. Wesprą nas też w Linii Otwockiej.

Będą też tancerki latino, jeżeli znajdzie się ktoś, kto zafunduje scenę. Nie mam sponsora. Może znacie kogoś lub coś, kto w zamian za reklamę zgodziłby się wyłożyć $$$ może też na przykład na jakiś przejazd ulicami Otwocka?

Piszcie co myślicie!!! Burza mózgów jest na wagę złota.


Blex jeszcze raz chciałam pogratulować fantastycznego filmu ze spotu. I dziękuję za tak dobre ujęcie mojej skromnej osoby Ostatnio byłam na Shell i tam pan Radek powiedział mi, że widział, że super i było mi bardzo miło!