Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
Ja może opiszę moje wrażenia po pierwszych 400 km

Strasznie podoba mi się charakterystyka silnika. Jeździłem wcześniej 3.2, moim zdaniem 2.0 to dużo lepszy wybór. Jest naprawdę dynamiczny (dla mnie różnica praktycznie nieodczuwalna przy drogowej eksploatacji), 3.2 brzmi świetnie cały czas, a 2.0 jest ciche, ale za to przy wkręcaniu na obroty brzmi równie fajnie, a do tego średnie spalanie na naprawdę rozsądnym poziomie. Mój egzemplarz jest bardzo zadbany, praktycznie nie ma śladów zużycia. Jedynie wlew paliwa zmatowiał (facet w ASO mówił, żeby po prostu polakierować, nowy kosztuje 800 zł), przedni zderzak jest delikatnie przetarty. W najbliższym czasie się tym zajmę bo przywiązuję sporą wagę do takich detali. Jedyne co zwróciło moją uwagę to temperatura silnika. Wskazówka przy spokojnej jeździe wskazuje jakieś 85 stopni, a przy szybszej wzrasta do 90, ale raczej nie jest to powód do niepokoju. Także reasumując, jestem póki co naprawdę zadowolony z zakupu
Ta temperatura potrafi spaść z 90 na 85? Bo jeśli tak to nie powinno tak być. Gratuluje zakupu MK2 i czekamy na foty i opis w odpowiednim dziale nasze auta